Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a helyzetemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetemet, ha a párom kissé iszákos, mondhatni lassan alkoholista?

Figyelt kérdés
Egy fiatal pár vagyok, bár viszonylag nagy korkülönbséggel. Én (a lány) 23 éves vagyok, a párom 32 éves. Sajnos most már szinte napi rendszerességgel(egy-két nap kihagyásokkal) ismétlődik az a történet, hogy a barátom munka után végiglátogatja hazafelé menet az útba eső (vagy akár távolabbi) kocsmákat. Állítása szerint csak sört iszik (2 sör/kocsma), töményet vagy bort sose. Még nem lakunk együtt, de ha este hívom, akkor általában már olyan részeg, hogy beszélni sem tud. Sajnos, ha hozzám jön, vagy én megyek hozzá, ugyanez a szitu. Tegnap például hívtam, hogy jöjjön ki elém az állomásra. Kijött. Előtte azonban - amíg a vonatomat várta - a restiben öt sört megivott (ezt az ottani pultostól tudtam meg). Ja és értelmiségiek vagyunk. Neki is jó állása van.
2013. febr. 15. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyival nem képes megtisztelni téged, hogy józanul megy a találkozásokra,nem érdemel meg. Nem hiszem hogy vesztegetned kéne rá az idődet.
2013. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a történet, csak házasságban. Én dolgoztam, a párom otthon volt szolgálati nyugdíjban, s elég fiatalon. Egy ideig harcoltam, de ital ellen szinte lehetetlen. Boldogtalan lettem. A szerelem megvolt, de egyre kevesebbet beszélgettünk, elmaradt a sex. Lassan egyedül éreztem magam a kapcsolatban, estére mire hazaértem részegen horkolt. Meghalt 2 éve. Sajnáltam, de nem reztem űrt utána. Menekülj. Az élet rövid, keresd a boldogságot.
2013. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos Te miattad nem fogja abbahagyni az ivászatot,ezt csak is saját önszántából kell,hogy megtegye.Lépned kell,bármennyire is szereted,el kell hagynod őt.Az ital tönkreteszi a józan gondolkodását,és majd azon kapod magad,hogy jól elagyal.Nekem is volt egy ilyen pasim,akit nem érdekelt már semmi csak ihasson.40FOKOS LÁZZAL FEKÜDTEM OTTHON,MIKOR ELKÜLDTEM LÁZCSILLAPÍTÓÉRT ÉS A PÉNZT AMIT ADTAM ELITTA A KOCSMÁBAN!Ilyenek ezek az alkoholisták,szóval menekülj,jó messzire!!!!
2013. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jobb megszabadulni még az elején az alkoholistától, amég gyerek vagy közös lakás nem köt össze. akkor már nehezebb, ha van gyerek vagy közös szerzemény. amúgy az alkoholistáknál a sex sem jön össze túl sűrűn. havi 2-3 alkalom.-talán összejön. szerintem ez kevés egy olyan nőnek , aki nem iszik.
2013. nov. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja ezt régen írtam ki. A párom azóta nem iszik. Leszoktattam. De a kísértés még megvan nála.
2013. nov. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!