Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után normális, ha nem tudok emberek közé menni?

Figyelt kérdés
2 napja lett csak vége a 2 éves kapcsolatomnak. Mindenki mondjak menjek szórakozni (az exem ment is, le id feküdt már egyből valakivel felejtés céljából és még el is büszkélkedett vele) de nekem ez az emberek közé menés, ivás, újra csajozás nem megy. Úgy érzem mintha megöregedtem volna, nem érdekel semmi, rohadtul semmihez nincs kedvem. Ez normális, mert ugye még csak az elején vagyok. Ha 2 hét múlva is ilyen leszek menjek orvoshoz?
2013. febr. 16. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális.Én is így voltam vele anno.
2013. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ülj be egy kocsmába aztán igyál, mint a doki a Vissza a jövőbe c. filmben.:D
2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két hét múlva már nem leszel ilyen.

Csak érzékenyebb típus vagy.

2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

normális mert őszintén szeretted

ne menj dokihoz

2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább az nem normális, amit az exed csinált... valószínűleg ő azért szakított, mert erre vágyott... vagyis arra, akivel már le is feküdt. Csak legalább tartotta volna meg magának az élményt.
2013. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális. Én is hetekig otthon ültem és a történteket próbáltam ép ésszel felfogni, még berúgni sem volt erőm meg motivációm. Egy idő múlva jobb lesz. Az exed viselkedése a nem normális, egy hülye kis k*rva, és soha nem is szeretett ha képes volt lefeküdni mással ilyen gyorsan. Amikor az exem otthagyott, akkor én csak hónapok múlva voltam képes újra közel engedni magamhoz más férfit.
2013. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!