Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem kellene bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt. Egy munkahelyen dolgozunk. Szerdán összevesztünk, mert az egyik főnököm rám van kattanva. Én elküldtem,de ezt nem hiszi el. Próbáltam beszélni vele,de nem lehetett. Kaját is vittem neki,de nem nyúlt hozzá,ezért dühömben kidobtam. Erre ő közölte, hogy én nem fogom őt megalázni és többé ne beszélgessünk. Azóta nem szólunk egymáshoz. Most tényleg én vagyok a hunyó??
2010. febr. 25. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A pasid féltékeny, egyem a szívét.
2010. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod?? Ki gondolta volna??
2010. febr. 25. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen. De én nem voltam vele kedves. Sőt hagytam, csináljon amit akar, és amikor már 2 hét után se kerestem, elkezdett sírni, hogy mennyire szeret... szánalmas volt.

Te nem csináltál semmi rosszat, nehogy már te bűnhödj, meg te engeszteld ki őt.

2010. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ülj le vele,és beszéljétek meg értelmesen,felnőtt emberek módjára a dolgot.Ha szeret,akkor meg fog hallgatni. Másfél évet ezért sutba dobni...nemkéne:)
2010. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne tégy engesztelő gesztusokat.
2010. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te már léptél, most ő jön.

Amúgy miért mondta hogy nem fogod többé megalázni. Megaláztad?

2010. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert kidobtam a kaját... Számára ez megalázó volt.
2010. febr. 26. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Hisztis egy pasi.
2010. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!