Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz ügy. Szükségem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz ügy. Szükségem van a tanácsotokra! Beleolvasnátok?

Figyelt kérdés

Nos kb. 6 éve volt egy barátom,két hétig jártunk,aztán vége lett.Eltűnt.Nagyon belezúgtam,másfél évig érte epekedtem,de sosem kerestem.Tudni kell,én 15 ő akkor 19 volt.Eléggé kislányos,gyerekes viselkedésem volt,ő meg nem társasozni akart,bár sosem próbálkozott vagy közeledett szexuálisan felém.Csóknál több nem volt,még petting sem.Nála a bulis,"hülyegyerek"korszak volt,csajozósdi stb...Lényeg,hogy bennem egy kislányt látott,egy naív kislányt ami igaz is volt.Tehát se szó se beszéd,lelépett.Kihevertem,lett egy barátom,4 évig voltunk együtt.Felnőttem.Most azonban felbukkant ez a srác.Találkoztunk vasárnap,és beszélgettünk,tök jól elvoltunk,moziztunk,kajáltunk,aztán "összejöttünk".Majd ma megint találkoztunk,fent volt álunk,szüleim itthon volak(már ismerték egymást)Eldumáltunk,nevettünk,jól éreztük magunkat így anyuékkal is.Aztán,mondtam neki,hogy félek megint átvver.Azt mondta kizárt dolog,ő teljesen komolyan gondolja velem,örűl,hogy újra találkoztunk,és látszott rajta bántja a dolog amit tett velem.Nagyon aranyos,nagyon jó fej.Tényleg.Igazából nem voltak szép barátnői...és úgy érzem felnéz rám,mert mindig mondja milyen szép vagyok,és hogy elsem hiszi,hogy egy ilyen lánnyal van mint én...Szóval most együtt vagyunk,viszont,félek,hogy átver..bár nemhiszem..nemtudom.Ngyon megtudnám őt szeretni az biztos,olyan mint én:)Olyan kis bolond:)Mitévő legyyek?Higyjem el ezt a kapcsolatot?És általába mikortól lehet a másiknál aludni,persze,nem szexre gondolok.Köszönöm!

20/L


2009. szept. 7. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Értem,hogy félsz,de így nem lehet élni.Ha tényleg olyan kedves és aranyos,ahogy mondod és olyan lökött is,mint te,vagyis egy hullámhosszon vagytok,akkor adj neki még egy esélyt.Te is és ő is sokat változtatok ez alatt a pár év alatt.Lehet,hogy egy igazán komoly és szép kapcsolatot hagynál ki egy félelem miatt. Valóban nehéz megbízni valakiben,de néha muszáj kockáztatni,hogy felszabadultan lehessen az ember szerelmes :) Kívánom,hogy így legyen!
2009. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ilyet én is tettem.. picit fiatalabban, mint ez a srác.. és magamból kiindulva, megkomolyodva, nagyon örülnék, ha a lány megbocsátana nekem... :) szal remélem happy lesz minden

én szorírtok nektek

2009. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)segítettetek:)és az utolsó kérdésemre a válasz?:)
2009. szept. 7. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Aludni bárhol bármikor lehet :)) De akkor tessék tényleg aludni :D
2009. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben:)
2009. szept. 7. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:

hát én azért nem javaslom a túl korán ottalvást.. mert volt már olyan h mindketten megfogadtuk, hogy nem lesz semmi csak alszunk.. :) talán egy hónapja jártunk... és minden 5.percben egymásnak estünk, aztán meg valamelyikünk mondta h ez túl korai... :) szal ha jók a fékjeid, vagy ha már kicsit többet érzel :)

második

2009. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!