Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok egy arcplaszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok egy arcplasztikázott férfit, most jó kinézettel párotokul? Szerínytettek jó megoldás ez? Vagy fogadja el magát amilyen és élje le az életét teljesen egyedül? Isten büntetése ez mások bűneiért?

Figyelt kérdés

Vagy fogadja el magát amilyen és élje le az életét teljesen egyedül? Isten büntetése ez mások bűneiért?

Régen nagyon ronda volt az arcom, deformált fej. Most jó benyomást kelt, jóképű. Ti is így tennétek helyemben? Mit szólnátok hozzá ha ismerősötök arcát plasztikázná, mert ronda volt.



2013. febr. 22. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10-es


Csak azt az apróságot felejtetted el, hogy közben Lucifer bátyánk f*rokmelegítőjeként funkcionálsz :D

2013. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Bakker, lebuktam. De hát valamit valamiért, attól még maradok.
2013. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért a csajodnak számolj be róla. Valahol, azt hiszem Kínában volt egy ilyen valamelyik évben, hogy összejött egy pár, és rettenetesen ronda gyerekük volt. A férj először megcsalással vádolta az asszonyt, míg az bevallotta, hogy nagyon ronda volt régen, és átplasztikáztatta magát. A férfi ezek után elvált tőle. Szóval csak őszintén.
2013. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" ma "


Ez egy februári kérdés dihaj. Nem mai.

2013. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz, ha valaki plasztikával javít a kinézetén. Persze, nem arról beszélek, ha valaki már megszállottan plasztika-mániás. Egyáltalán nem büntetés az, ha valakinek nem tökéletes az arca. Ma már sok mindenen lehet segíteni. Én is megműttettem az elálló füleimet, és most szuper jó. Igenis adott önbizalmat! 37F
2013. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy nem azért kommenteltem, mert férfiak ismeretségét keresem :D, hanem csak a férfiak védelmében írtam!
2013. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

olvasva a kommentjeid nagyon nem vagy rendben agyilag. ezen kéne változtatni, csak persze ez nem olyan egyszerű mint a plasztika hanem rendesen meg kell dolgozni érte, amit az olyan emberek mint te ba.sznak megtenni.


"Isten büntetése ez mások bűneiért?"

egy ilyen mondat útán csak rosszat kívánhatnék neked, úhgyhogy inkább nem kívánok semmit. annyit kéne felfognia hogy MINDEN A TE HIBÁD

ahol most laksz

aki most vagy

amennyit most keresel

amilyen minőségű az életed stb


minden a TE tetteid/gondolkodásod következménye és TE vagy az egyetlen ember aki ezen változtathat.


Nem így gondolod?? akkor menj ki a házból és , beszélgess nőkel, lehet az első 500 kegyetlenül elküld a faxba de ahogy egyre többel beszélsz egyre jobban megérted őket és egyre jobb pasi leszel.

szerinted másoknak miért van csajuk/csávójuk?? szerinted nem tettek érte semmit?? dehogynem

2013. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

18-as vagyok


és még valami:" Ti is így tennétek helyemben? Mit szólnátok hozzá ha ismerősötök arcát plasztikázná, mert ronda volt."


látod ezt a sok kérdést? azt se tudod mit csinálj és kérdezgeted hogy szerintünk mit gondolnak rólad az emberek, tipikus önbizalomhiány

2013. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!