Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezért szakítsak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés
7 hónapja járok egy fiúval.(Ami igen nagy dolog,hisz Én valamiért nem kedvelem a férfiakat,és még csak kettő igen hosszú kapcsim volt.)És hát én a páromat nagyon-nagyon szeretem.És neki van egy jóképű, fiatal nevelőapja.16 év van köztünk.És amikor náluk voltam,akkor első látásra beleszerettem.A párom sejti a dolgot.Az apjának is tetszem.Nagyon szívesen lennék vele.De! Szeretem a páromat és az anyósomat is! Most arra gondoltam lehet hogy belehalok de szakítanom kell ezzel a családdal.Mit tegyek? Nem vagyok ribi,mindig rendes kislány voltam.De most...Tanácstalan vagyok... 18/L
2013. febr. 24. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a problémádat! De. Vagy szakíts vele vagy próbálj nem találkozni a nevelőapjával!
2013. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először talán el kéne döntened, hogy kit is szeretsz.

Szereted a párodat, de első látásra beleszerettél a nevelőapjába. WTF?

2013. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen az lesz a legjobb ha kilépsz az életükből. Nem kéne egy családot tönkre vágni, bár lehet a nevelő apja kinevetne ha elé állnál és elmondanád az érzésed. Meg inkább értékelnéd a dolgokat, értem ezen hogy a mosatni párodat!
2013. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Zuhanyozz le hidegvizzel, ergo hutsd le magad. Biztosan ismered a tanitast: felebaratod hazat-penzet-feleseget ... bla-bla-bla.


Probalj meg uralkodni magadon, nem vagyunk allatok akik nem tudnak parancsolni az osztoneiknek.


Elore sajnalom kesobbi partnereidet.

2013. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A nevelőapja szeretne velem lenni...Csak az a baj hogy Én is vele! De nem szeretném bántani a páromat és az anyuját.A párom szeret,de nincs benne meg az ami az anyuja barátjában...

Nem tudunk nem találkozni! Egy városban élünk! :-( És hiányzik is!

2013. febr. 24. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
3-assal teljesen egyetértek. Próbálj arra gondolni, hogy te mit tennél, ha valaki a te párodra rabolna rá így. Ha nem tudod lecsilappítani a vágyaidat az apja felé, akkor szakíts vele. Annyira nem szeretheted, ha ezen elgondolkozol főleg 7 hónap után.
2013. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat nagyon.3 hónapja vért is adtam neki.Bármit megtennék érte.De a nevelőapját testileg kívánom,a páromat meg lelkileg jobban.Persze vele is jó a szex.De...
2013. febr. 24. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
A nagy fityfenét kívánod te a nevelőapját testileg. A nevelőapja még nagyobb nyámnyila pocs, mint a pasid. Azért kívánod a nevelőapját, mert úgy érzed, hogy mellette lezárhatnád a küzdelmet önmagaddal, ami bizony még javában folyik... Le merném fogadni, hogy fiúgyermeket szeretnél szülni.
2013. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod nevelőapjának csak egy ingyen lyuk lennél, ezért meg nem érdemes eldobni egy szerető embert. Inkább tartsd velük egy kicsit a távolságot és ne legyetek olyan sokat a párodnál.
2013. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!