Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az állásom, a munkám, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állásom, a munkám, illetve a fizetésem beleszólhat abba, hogy komolyabb párkapcsolatot kialakíthassak?

Figyelt kérdés

Az országos mentőszolgálatnál dolgozok, mint sofőr mint segéd, havi 140.000 Ft-ért.

A munkabeosztásom, hol 24 óra, hol nappalos, hol éjszakás vagyok. És 2 napokat otthon vagyok, vagy másfél napot.

Szóval nincs fix munkanap h, H-P-ig, és Sz-V. szabad.


Amióta dolgozok 5 éve, azóta nem sikerül komoly kapcsolatot kialakítanom, mert elutasítanak azért mert nekik ennyi idő együttlét nem elég. Illetve sokan nevetségesnek tartják a fizetésemet is.


De jelenleg nincs lehetőségem mást dolgozni.


És emiatt mostanában csak 1-éjszakára tudok összejönni csajokkal, mert másnap miután elmondom mivan lécelnek.



2013. febr. 24. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

minden munkahelynek megvan a maga hátránya, nézd, jobb, mintha kamionsofőr lennél :) embereknek segítesz

a pénz nem olyan kevés, én örülnék ennyinek, ennyiből már simán fedezni tudnék mindent, ami most megköt

a beosztás se akkora gond, a hétvégéd szabad

2013. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Havi 300 óra? Azért az durva.
2013. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Napi 8 órában megkeresem a dupláját, de ritka, hogy egy lánnyal egyáltalán eljussak addig, hogy ilyenekről beszéljünk. Örülj inkább, hogy könnyedén tudsz ismerkedni, és van újabb és újabb lehetőséged megtalálni azt a lányt aki így elfogad. Ha kitartóan keresel csak lesz egyszer egy jobb munkád, vagy megértőbb csajod.
2013. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem például bejön a foglalkozásod:). A munkarenddel sincsen nagy gond, minden szervezés kérdése.
2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!