Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élő FÉRFIAK! Mivel lehet fenntartani az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy akik pl. 20-30 éve ugyanazzal a nővel vannak és valóban szeretik az adott nőt, soha nem csalták meg, és mái nap kívánja, érdekli a nő, azt hogyan érheti el a nő?

Mivel lehet hosszú-hosszú ideig fenntartani valaki érdeklődését és a jó, szenvedélyes kapcsolatot?


2013. febr. 24. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Jó kérdés.
2013. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Humorral. :) és jó szexel.
2013. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Valtozatos szex, uj dolgok kiprobalasa.
2013. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Véleményem szerint a férfi személyiségétől sok függ. Akar-e boldog lenni a házasságában, akar-e kalandmentesen csak a feleségére koncentrálni.

Ha ez megvan, és nem egy csapodár természetű a pasi, akkor ami lényeges lehet abban, hogy ne utálja meg a nőt, akivel együtt él, pl. hogy a nő ne káromkodjon, ne öltözködjön igénytelenül otthon sem, ne legyen szájszaga, sportos teste legyen, adjon a frizurájára, arcápolásra. Tehát tudjon viselkedni nemcsak házon kívül, és kívánatos is legyen.

Aztán legyen tájékozott, művelődjön is.

2013. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

szerintem nincs sok köze a nő "elhanyagoltságának" és az érdeklődés fenntartásának.

Legalábbis 3 olyan nőt ismerek akinek nincs se szép sportos teste, és nem öltözik egyik sem csinosan, mint előtte, viszont a mai napig együtt vannak és boldogok.


Ha a férfi rajong a nőért, akkor marad. És érdekes módon nem külsőségekkel lehet egy pasit megtartani. Inkább az, ahogy a gondokat kezelik. Kevesebb a stressz az idegeskedés, gyakran ütik el humorral a bajt vagy a keserűséget.

2013. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2%

Na jó, most tekintsünk el attól, hogy vannak olyan párok, ahol a pasas is vagy 130 kiló.

Vegyünk egy normális párt, akik tudatosan élnek, tudják mennyire fontos a rendszeres testedzés, és nemcsak elméletben tartják fontosnak, hanem tesznek is érte.

Fiatalon, mikor összekötik az életüket, sokkal több ilyen ember van, aztán később eltunyulnak.

Persze a pasasra is vonatkozik, hogy ne legyen belőle pocakos tohonya alak, de itt most a kérdés a nőkre vonatkozott.

2013. febr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy ne csak szeretők, vagy házastársak, hanem barátok is legyenek. Nagyon sok kapcsolat bukik abba bele, hogy nem barátok a párok. Nem is értem miről beszélgetnek együtt? Mik a közös témák? És amit az egyik válaszoló írt: HUMOR :) Nagyon sok mindenen átlendíti az embert :)
2013. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Én ismertem egy nőt. Nagyon tudatosan élt. Teljes mellszélességgel tett magáért, karban tartotta a külsejét, nagyon társasági életet életet éltek, és állította, olyan jó nő, hogy a férjének nem kell más rajta kívül. Mégis egy nála tohonyább csajjal csalta meg a férje.


A változás az élet része. Lehetsz te Rubint Réka is, de érdekes módon valamiért ez nő ne hanyagolja el magát hipotézis nem állja meg a helyét a valóságba.


Egy férfinak nem kell fenntartatni az érdeklődését. Abba is bele lehet gárgyulni. Inkább partnerség kell, vagy ha úgy tetszik: fejben eldönteni, hogy igen ő családom és mellette maradok, mert ők az enyémek én értük vagyok ők meg értem és ez csak addig működik míg egyik meg nem szakítja a láncot. Szerintem ennyi.


Eleve rossz a kérdés is. Ha mindig csak te tartod fenn a férfi érdeklődését akkor egy könnyebben kiszeretsz saját magadból ,az meg lelkiekben a padlóra küldhetsz, de esetleg kiábrándulhatsz a saját férjedből. Egy kapcsolatban egyensúly kell hogy legyen. Közösen építitek a házatokat és nemcsak ő vagy te. Mindketten.

2013. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Humor, lazaság, sok-sok vidámság a hétköznapokon, jó baráti kapcsolat, sok-sok ölelés, kielégítő szexuális élet (egyebek mellett).

Tökéletes külső/háztartás ezek mellett eltörpülnek.

2013. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

"A változás az élet része. Lehetsz te Rubint Réka is, de érdekes módon valamiért ez nő ne hanyagolja el magát hipotézis nem állja meg a helyét a valóságba(n...). "


Senki nem mondta, hogy CSAK ez kell. Viszont teljes mértékben egyetértek azzal, aki szerint ez is szerves része az érdeklődés fenntartásának.


Megközelíthetjük más oldalról is: lehetsz te remek az ágyban, jó barát, jó társ, megértő, lehet, hogy jól tudjátok kezelni a gondjaitokat... de ha 50 kilós modellalkatú szépségnek ismert meg, és 10 év múlva felszedsz +20 kilót, akkor ne lepődjünk meg, ha többé nem fog kívánni.


Mindezek EGYÜTT fontosak. Külön-külön egyikkel sem megyünk sokra. Valaki nagyon jól leírta: ne csak szeretők legyenek, hanem barátok is. Ehhez jön még a sok apró dolog, amit mások is írtak: humor, problémamegoldás, igényes kinézet, stb.

2013. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!