Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom, apróságok miatt, amiket ő felfújt és így lettek belőle a gondok. Meddig harcoljak érte?

Figyelt kérdés

hagy mondjak egy-két példát..én hazudok neki, és nekem nem ő a legfontosabb, mert már más bnőm az és más fajta fiúk kellenének nekem, nem olyan aki szeret és megért.!

Miközben ezek nem igazak! azt mondta már soh nem leszünk együtt...nagyon szeret tudom, csak az a sok hülyeség a fejében van, és mondta is hogy többet nem tudna bennem megbízni! Ha harcolnék érte és megmutatnám hogy én tényleg nem olyan vagyok mint azok a csajok akik ku*váskodnak, és nekem ő a legfontosabb és hogy probáljon meg bízni bennem, mert soha nem vágnám őt át, és mondanám neki hogy kezdjük újra előlről és felejtsünk el mindent ami rosszat tettünk a másiknak és mindent megtennék érte.

ha mindent megfogok érte tenni, amiket leírtam és bebizonyítom neki azt hogy ő a legfontosabb és senki más nem kell és én nem vagyok az a csaj aki kurváskodik, akkor el tudja felejteni amiket most gondol hogy én milyen vagyok...és tudunk újra teljesen normálisan együtt lenni??


2008. jún. 7. 12:41
 1/8 A kérdező kommentje:
ellnézést a csúnya szóért,d e nem tudtam máshogy kifejezni.
2008. jún. 7. 12:42
 2/8 anonim válasza:

Úgy tűnik, hogy felesleges ebben a konkrét esetben harcolnod; a jól működő párkapcsolatért ugyanis nem elég csak az egyik félnek áldozatokat hozni hosszú távon. Egy ideig lehet egyenlőtlenség a szeretetben, odaadásban, áldozatokban, stb, de ez csak egy ideiglenesen fenntartható állapot.

A történetből látszólag hiányzik az előzmény, a barátod vajon miért gondol rólad ilyeneket? Lehet, hogy Te is hibás vagy valahol? Amennyiben igen, és pl. megcsaltad, de alapvetően tisztelitek, becsülitek és szeretitek egymást, és van a kapcsolatotok annyira erős, hogy ezen túl tudtok lépni, nos akkor idő kérdésével még minden megoldódhat.

2008. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dehogyis!nem csaltam őt meg és ő sem engem! nem is tedtem olyat ami megcsalásnak számít!nagyon hűséges tipus vagyok!!nagyon szeretem őt! csak arra vagyok kíváncsi, hogyha megteszek érte mindent, akárhogyan bebizonyítom neki, hogy nekem csak ő kell és senki más!!és igenis megbízhat bennem...akkor ez működni fog? és meg fog bennem bízni újra?és hisz majd nekem? mert most nagyon rosszakra godnol..:-( olyan roszz...lécci segítsetek:-( az első válaszadónak is köszönöm:-(
2008. jún. 7. 13:44
 4/8 anonim válasza:
Hm,úgy tűnik, hogy úgy képzeled el a dolgot (tehát a működő, azaz boldog párkapcsolatot), mintha ez csak rajtad múlna. A feltett kérdésedre csak ti ketten adhatjátok meg a választ, de hansúlyozom, az nem elég, ha csak te teszel meg mindent érte, és ő nem lép semmit. Ha fontos vagy valakinek, akkor az a valaki ezt általában a tudomásodra is juttatja, de úgy, hogy Te biztosan vedd is a jelzést, hiszen ez vele a célja. Ez ilyen egyszerű.
2008. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha látja rajtam, hogy igyekszek és hogy minden dologért fogok tenni úgy mint régen akkor nem fogja csak úgy leszarni a dolgokat ezt tudom...csak nem tudom mégis hogy kezdjek hozzá és mit tegyek:-(
2008. jún. 7. 13:58
 6/8 anonim válasza:
Pedig ehhez jól értenek a nők, nézzük csak: vegyél fel kihívó ruhát, nézz hosszan a szemébe, keresd az alkalmat, hogy "véletlenül" találkozhass vele, ha más nem megy, akkor pedig provokáld valamivel.
2008. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadónak üzenem, hogy lehet hogy te azzal probálsz valakit visszaszerezni hogy kurvásan kiöltözöl..de nekem ez 1éves kapcsolatom és nem csak a szexért vagyunk együtt....de látszik te is milyen vagy..aki normális választ tud adni az légyszives írjon
2008. jún. 7. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben voltam, viszont a párommal már 3 éve vagyunk együtt. A bizalmatlanság rendkivül negatív dolog a párkapcsolatokban, nem ismerem a barátod, de szerinte egy pasi mindig megjegyzi, h te mikor és miért hanyagoltad el és csináltál vmi olyat, ami nem tetszik neki...megpróbálhatod bebizonyítani, h szereted, de ez az én esetemben rossz döntés volt, mert minden adandó alkalommal egymás fejéhez vágjuk, h ki miben szemét, szval érted... ha tehetném nem mennék bele mégegyszer a játékba. Egy jó tanács: ha sikerül megbeszélni a dolgaitokat, ne ess abba a hibába, h mindennek ugy kell történnie,ahogy ő szeretné!

Sok sikert! :)

2008. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!