Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez szakítási ok...

Nálatok ez szakítási ok lenne? A vőlegényemről van szó.

Figyelt kérdés

Nem olyan durva az eset,de mégis bánt.

1 éve vagyunk együtt 1 hónapja jegyesek esküvőt tavaszra tervezzük/tük.

Ő miattam abbahagyta a cigit,megígérte hogy soha többet nem gyújt rá,meg is tette,nagyon büszke voltam rá!

Az elején kb amikor 1 hónapja volt "tiszta",akkor volt egy buli,ahol mégis szívott belőle és egy óriási vita lett belőle,megesküdött,hogy soha többé stb.

Azóta rengetegszer érdeklődtem,hogy bírja,azt mondta állandóan hogy teljesen jól,nem hiányzik neki meg stb.Így fel sem merült bennem ,hogy dohányzik.

Erre ma,amikor kirakott a szüleim lakása előtt bent hagytam a táskám a kocsiban és utánafutottam,még elértem a pirosnál és láttam,hogy rágyújtott.

Nagyon nagyon bánt,teljesen bizalmatlan lettem.

Túlreagálom?


2012. dec. 18. 19:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
44%
szerintem igen :) ha ő így érzi jól magát hát legyen de szerintem ha szereted akkor elviseled és attól még mindig szeretni fogod nagy butaság lenne ha (lehet hogy a nagy őt hagyod csak futni ;) )
2012. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
én nem szakítanék vele emiatt, de nem is presszionálnám ennyire, h tegye le a cigit. szerintem ezt nagyon rosszul csinálod. üljetek le és beszélgessetek róla (miért nem hagyta abba, miért nem valotta be, stb)
2012. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Túl. Nem tudom mennyi idős vagy, de az emberek többségének fel kell nőnie ahhoz hogy belássa, nem kényszerítheti rá az akaratát a másik félre. Persze hogy belemegy, hisz szeret téged, meg akar neked feleni, de mivel nem saját akartából döntött így ezért nem tudja megcsinálni így tulajdonképpente kényszeríted őt hazugságra akármilyen igazságtalanul is hangzik.
2012. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon. Szerencsetlen nem mer veled oszinte lenni, ez baj.
2012. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a viselkedéseddel sikerült elérned, hogy ne merjen őszinte lenni hozzád. Titokban csinálja, mert tudja, hogy ha megtudod, balhézol és vita lesz.

Dohányzásellenes vagyok, de nem biztos, hogy van jogod olyat kérni a párodtól, hogy szokjon le.

2012. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
A hazugság lenne szakító ok és nem az, hogy rágyújtott, de ebben az esetben a hazugság sem, mert szégyellnivaló vagy sem, én hajszoltam volna bele a hazugságba. Ha Te nem érzed rajta soha, hogy dohányzik, akkor nagyon kevésszer gyújthat rá és alaposan arcot, kezet és fogat moshat utána, ez rendes Tőle. Szerintem, ha előtted, melletted nem dohányzik, akkor nem baj, hogy ha nem vagy ott rágyújt. Azt kéne megbeszélnetek, hogy ne hazudjon tovább erről, mondja meg, hogy rágyújt, ha Te nem vagy ott.
2012. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

De ez az,amikor megismerkedtünk ő csak annyit mondott mindig,hogy alkalmanként gyújt csak rá.

Mindig állította,hogy egyáltalán nem függő és simán le tudja rakni.Így megígérte,hogy nem fog dohányozni,egyszer párszor éreztem csak mindig jól tagadott :D

2012. dec. 18. 19:58
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakito ok. De, ha megengedsz egy offot, azt eleg furinak talalom, hogy egymas miatt kell leszokni. Az ember sajat magaert szokjon le, ha akar...
2012. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki erősen dohányos és kialakult a függőség, nem könnyű leszokni. A te reakcióid pedig belehajszolták a vőlegényedet abba, hogy nem meri őszintén bevallani, hogy nem sikerült. Igen, túlreagálod. Sőt, már régebben is túlreagáltad, azét nincs most meg az őszinteség.

Nálam nem lenne szakító ok, pedig én nem dohányzom, több éve végleg leszoktam róla és mégsem. Nálam azért ennél többről szól egy kapcsolat.

2012. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

Ha szereted, akkor szereted a cigivel együtt:). Ez nem szakítóok. Sokan leírták, hogy te kergetted bele abba, hogy ne legyen őszínte, és ez egyébként tényleg így van.

Attól, hogy titokban cigizett, nem lett jobb semmi, attól ha nem titokban cigizne, talán helyre lehetne hozni, ezt a bizalmatlanságot/Ő nem mert őszínte lenni/Te nem bízol. Kinek jó ez így?

2012. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!