Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nős vagy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős vagy párkapcsolatban élő férfiak 99%-ának miért az asszony vásárolja az alsónadrágot?

Figyelt kérdés
Igénytelen a férfi, és nem érdekli, vagy az asszony akarja, hogy számára erotikus legyen a férfi alsóneműje? Férfiak és nők véleményére lennék kíváncs,

2013. febr. 27. 08:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

#10: Ott a pont!

Én ugyanígy vagyok vele, mint Te! Én sem engedtem soha egyetlen női tagnak se, hogy nekem ruhát vegyen, mert ÉN tudom, nekem mi a jó, mi tetszik, meg mi a kényelmes. Ez igaz akkor is, ha nadrágot vagy inget, vagy zakót veszek magamnak. Nálunk sziguróan meg van tiltva, hogy ajándékba bárki is nyakkendőt vagy zoknit adjon (tipikus ajándékok férfiaknak)!

Egyébként sokszor azért rühell egy férfi bemenni a fehérnemű üzletbe, mert nők a kiszolgálók. Az Oboy férfi-fehérnemű szaküzletet nagyon tudom javasolni, ott kedves és rendes férfi eladó van, nem kell feszengeni, amikor az alsónadrágokat, zoknikat válogatod.

2013. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Én nem feszengek egy női eladótól se, sőt van hogy kikérem a véleményüket, ha fiatal, jó nők, hogy tetszene-e neki, ha ilyenben látná a barátját stb.

Inkább a készlettel van a gond. Válogatás kizárt. Gyakorlatilag: vagy tudsz venni mondjuk egy pulóvert vagy nem tudsz. Ebből pedig néhány korlátolt nőszemély arra a megállapításra jut, hogy nem tud a férfi vásárolni, ehhez is nő kell. Ja, nagy választékból könnyű válogatni.

28F

2013. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk azért én vásárolom a férjem alsónadrágját, meg a zokniját, mivel a héten hét napból hatot végigdolgozik, 12 órában, nincs ideje vásárolni, és rám bízza a dolgot. Viszont, ha egyéb ruhaneműt (póló, ing, pulcsi stb.) szeretne, akkor együtt megyünk, mert én nagyjából képben vagyok az aktuális árakról, akciókról. Így hamarabb végzünk, ugyanis utál vásárolni!

2013. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!