Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, ha egy párkapcsolatban az egyik fél folyamatosan félrelép? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodtam az utóbbi időben ezen, mivel a környezetemben van egy pár, amelynek a férfi tagja szeretőt tart. Már több, mint 7 éves kapcsolatról van szó. A férfi folyamatosan összejár egy másik hölggyel. Esetleg szeretheti a másik nőt? (Bár akkor nem értem, hogy miért nem hagyja el a párját, mert véleményem szerint, ha megcsalásra kerül a sor, akkor már nincs szerelem)

Kíváncsi lennék a véleményetekre ezzel kapcsolatban, mert én kicsit felháborítónak tartom, és a két nőt rettenetesen sajnálom, hogy ilyen helyzetbe hozta őket...


2013. febr. 27. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

nem bír a farkával

nem kapja meg otthon azt, amit a másik megad neki

2013. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én környezetemben is van egy ilyen pár, csak ők 10 éve vannak együtt, és a férfi 3 éve tartja a szeretőt.

Ismerem a férfit, és a szerető nőt is. A szerető nő tudja, hogy a férfinak van párja. Ez közöttük egyetlen "futó kalandnak" indult, de szerelem lett belőle. A szerető nő részéről legalábbis biztosan. Nagyon szereti azt a férfit. Nagyon sokat beszélgetünk erről, sokszor kérdezem a nőtől, hogy miért csinálja ezt, és nagyon sokszor sírva mondja el, hogy értsem már meg hogy mennyire szereti, és hogy az életét oda adná ezért a férfiért. Számtalanszor megkérdeztem már azt is, hogy a férfi miért nem hagyja el a párját? Hiszen ahogy mondtad, ha megcsalásra kerül a sor, akkor az már nem szerelem. Erre mindig az a válasz, hogy a férfi azt mondja, hogy mindkét nőbe szerelmes, és egyszerűen nem tud közöttük választani. Mind a kettőt egyformán szereti.

Az én véleményem erről az, hogy mindenképpen lépni kéne valamit, mert ez így tényleg senkinek nem jó. A szerető nő az idegösszeomlás határán van (félreértés ne essék, nem kell őt sem sajnálni, mert nem valami erkölcsös dolog amit művel), a férfi párját folyamatosan becsapják,megcsalják, a férfi meg két tűz között van, nem tud dönteni. Nem tudom meddig lesz ennek a kapcsolatnak jövője, de sokáig biztosan nem.

Egyszer úgyis kiderül az igazság...

2013. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ok az, hogy a "hivatalos" partner nem dobja a ki a csaló félt.
2013. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!