Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 hete szakított velem, azt mondta már több mint 1 éve nem szeret, a féltékenységemmel kiöltem belőle minden szeretetet. Én viszont szeretem őt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3 éve távkapcsolatban éltünk, fél év múlva már együtt lehettünk volna...de azt mondta hogy attól még segít nekem kimenni külföldre. Nagyon el vagyok keseredve
2013. febr. 28. 06:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Itt meg mindenki egyből lehordta a kérdezőt, pedig semmit nem tudunk arról jogos vagy jogtalan cseszegetésről volt-e szó! Meg a dolog mélységéről sem. Csomó kapcsolatban jelen van a féltékenység miért nem szakít mindenki ha gyanúsítgatják, ellenőrizgetik?? Mert egyesekben van annyi a másik iránt, hogy ezt megbeszélik és megoldják..
2013. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos volt okom a féltékenykedésre. szerintem 1 távkapcsolatban alapból több féltékenység van, emelett pedig elolvastam a facebook beszélgetéseit, volt pár elég pikáns üzenet is sajnos...s mikor szembesítettem azzal hogy tudok róla még ő betegezett le engem, hogy 1folytában képzelődök. utolsó percig tagadott mindent és engem elmondott mindennek
2013. febr. 28. 18:24
 13/21 anonim ***** válasza:

"Itt meg mindenki egyből lehordta a kérdezőt, pedig semmit nem tudunk arról jogos vagy jogtalan cseszegetésről volt-e szó!"


Mi az, hogy jogos csesztetés? Mi ő, nevelő tiszt, akinek minden lépéről be kell számolni.


"Csomó kapcsolatban jelen van a féltékenység miért nem szakít mindenki ha gyanúsítgatják, ellenőrizgetik?? Mert egyesekben van annyi a másik iránt, hogy ezt megbeszélik és megoldják.."


Igen, mert az értelmes ember alpból nem féltékenykedik feleslegesen, hanem előtte megbeszéli a prbolémát és nem a másiktól várja el, hogy eltűrje a folyamatos rinyálást, hogy hol voltál már megint.

2013. márc. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, te elolvastad amit előtted írtam? azok után szerintem az értelmes emberek is féltékenyek lennének
2013. márc. 1. 11:07
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem már az szakító ok lenne, ha beleolvasna valami pszichopata a magánlevelezésembe. Én sem teszem, ő se tegye.
2013. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen a magánbeszélgetésbe beleolvasás a kapcsolat végét jelenti. Átléptél egy határt. Menj orvoshoz. Bajban vagy de ez kezelhető. A féltékenység valójában egy súlyos önértékelési zavar. De szakember segithet.
2013. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Pár év kemény gyógyszeres kezelés és utána kezdj új kapcsolatot.
2013. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyszer kell ide. Inkább el kell hinnie hogy kell ő valakinek.
2013. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem vagytok normálisak? Miért jelentené a kapcsolat végén beleolvasni a beszélgetésébe? Jézusom!!

Én simán meg is mutatom neki ha megkér. De ha magától csinálja azért se akadnék ki. Örülnék, hogy érdeklem annyira, hogy utánajárjon a gyanús jeleknek. PONT. Aki ilyesmiért szakit aki ilyen könnyen ilyen kis dolgok miatt megválik attól akit szeret az megérdemli, hogy a végén egyedül maradjon.

2013. márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem van egy párom akivel teljesen az összhang akkor ott nincs helye titoknak, "magánbeszélgetéseknek"

Az mindig nagyon gyanús amikor a másik eltol a gépe elől, mert az az ő magánügye. Ilyen nincsen basszus... Az az én magánügyem, hogy milyen fazonra borotválom magam odalent. Nem az, hogy a párom féltékenykedik én meg ahelyett, hogy megnyugtatnám rárakok egy lapáttal, hogy bocs édes ide nincs belelátásod ez az én magánügyem. Na én ilyenkor gondolkodnék el a szakitáson. NINCS OLYAN MAGÁNÜGYEM AMIT NEM OSZTANÉK MEG A PÁROMMAL EGY KOMOLY TARTÓS KAPCSOLATBAN főleg ha látom, hogy féltékenységi rohamai vannak.

2013. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!