Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és van egy szerelmem egyszer kiderült hogy szerelmes vagyok belé és ő fészen megirta hogy ösze akar velem jönni deén azt mondtam hogy van barátom mert féltem és amúgy se ismerem anyira jól most ismerem és már nem félek és nagyon szeretnék vele öszejönni de már sszerintem késő mert már nem nagyon foglalkozik velem és hogy hogy szerezhetem őt visza ? ( eszembe volt a mágia is)
2013. márc. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy most már egyedűl vagy!
2013. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha ő volt olyan bátor, h megmondja neked őszintén, h össze akar jönni veled, akkor legyél te is ilyen bátor és egyenes vele szembe, a mágiát hanyagold inkább.

hívd el egy italra/mozira/bárhova, aztán ha szerencséd van, megkérdezi, h ez egy randi-e és akkor mondhatod, h akár az is lehet, ha ő is szeretné ezt. ha nem kérdezi meg, akkor pedig előbb-utóbb rájön, h ez nem egy baráti összejövetel, hanem randi.

vagy egyszerűen kérdezd meg, h jársz-e valakival, vagy h tetszik-e neki vki, és h neked ő tetszik.

2013. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de tugya h már nincs senkim de már nem foglalkozik velem és nem vagyok bátor h mind ezt elmongyam neki fészen talán megmerem írnineki de nemnagyon mert mindig találkozok vele a suliba :(
2013. márc. 3. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ossze akarsz vele joni ak vedd a batorsagdat es mond el ha nem ..hat igy jartal :)
2013. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!