Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha olyan lányt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha olyan lányt szeretnék barátnőnek akinek szintén iPhoneja van?

Figyelt kérdés

Mióta megvettem az iPhone 5-öt azóta mindig azt nézem h kinek van Apple telefonja. Múltkor teljesen kiábrándultam mikor megláttam hogy egy lánynak Galaxy S3-asa van.

Nem tudom miért de zavar engem. :S


2013. márc. 4. 14:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Sznob vagy, ennyi az egész.
2013. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Na most kaptam agyhúgykövet!


Ha annyira zavar, hogy nem iphoneja van, vegyél neki egyet.


Ugye apuci-anyuci megveszi, hitelre, aztán hú de jó...

Csíra gecc meg takarodjon a Galaxy Y-al


Komolyan mondom, egyre kevésbé értem az "embereket".

2013. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Gyökér.
2013. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 fospuska ***** válasza:

na mutatok valamit. ha stílusos vagy,ilyened van,nem egy ócska iphone-nal szerencsétlenkedsz:


[link]


[link]


ha kicsit kinyílna a világ,tudnád,mik ezek és ha fel akarnál vágni,ezekkel tennéd.:)

2013. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
FAKE!!!!!!
2013. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

fospuska: vertu nagyon jó, főleg a teljesen fém külső (most a kövekről nem beszélek), mert iszonyat strapabíró. viszont "buta" telefonok, és nem fog tudni rajta normálisan facebookozni.. az meg ugye nem menő.

(legjobb perpill a Nokia C7-00 Vertu verziója, azon ha nagyon akar, már lehet, de idétlenül nézne ki). Ára meg 2 milla körül mozog :)

2013. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 fospuska ***** válasza:
ez igaz,csak ezt kicsapod az asztalra (amit az ilyen telefonok gazdái nem szoktak) és egyből másképp néz rád a four seasons recepciósa. :D
2013. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel öcsém 2 mp alatt leszívtad az agyamat.

Neked attól ember valaki,hogy milyen mobilja van?Te sem érhetsz sokat,már megbocsáss.

2013. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
45%

az egy teljesen más társadalmi kör (a kérdezőjéhez viszonyítva). Megjegyzem rám is máshogy néznek, ha

üzleti tárgyalásra "kiöltözök", vagy ha simán felka-

pok egy melegítőt és leugrok a kocsmába egy sörre :D

2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

"Akkor gondolom én labdába se rúghatok a kis sz@r corbymmal. :D"


Mi az a corby? :D


"Nekem S3-am van, akkor semmi esélyem nálad te félisten?:("


Ameddig azt a hulladékot nyúzod addig nincs :S Bocs de nem szívesen jelenek meg olyan csajjal aki arra vetemedett hogy Anroidos telót vegyen.


"Pedig, ha tudnád, hogy a kőkorszaki Nokia 6300-asom mellett hány lány cummantott már le...:DD"


A kőkorszakban?


"az egy teljesen más társadalmi kör (a kérdezőjéhez viszonyítva). Megjegyzem rám is máshogy néznek, ha

üzleti tárgyalásra "kiöltözök", vagy ha simán felka-

pok egy melegítőt és leugrok a kocsmába egy sörre :D"


Na kezded kapiskálni!

2013. márc. 4. 15:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!