Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha olyan lányt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha olyan lányt szeretnék barátnőnek akinek szintén iPhoneja van?

Figyelt kérdés

Mióta megvettem az iPhone 5-öt azóta mindig azt nézem h kinek van Apple telefonja. Múltkor teljesen kiábrándultam mikor megláttam hogy egy lánynak Galaxy S3-asa van.

Nem tudom miért de zavar engem. :S


2013. márc. 4. 14:47
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

"Ugye apuci-anyuci megveszi, hitelre, aztán hú de jó...

Csíra gecc meg takarodjon a Galaxy Y-al "


Kp-ban vettem a saját pénzemen.

2013. márc. 4. 15:29
 32/45 ivilicious ***** válasza:

bocs,nekem ipadem van :D


amúgy meg egy gyökér vagy

2013. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy másképp néznek rám, mert a kocsma

az kocsma, ha meg pl olyan céghez megyek, akkor illik

kiöltözni normálisan. Amelyik csaj meg csak a telefonom

miatt akar tőlem bármit is, az meg ívesen nem érdekel.

2013. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Bármilyen telefonod lehet,ha nem az a személy keres rajta,akitől várod.
2013. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Tudja rák. Én 20 éves voltam amikor a 450-es mobilok megjelentek, u.h. mi inkább azt néztük, hogy melyik csajnak jó a segge/melle/arca (a sorrend tetszőleges), meg melyikkel jó dugni, de a te kritériumod is biztos hasznos...
2013. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 fospuska ***** válasza:
de mi a redváért nem nézel ki egy neked tetsző csajt és veszel neki egy iphone-t...?
2013. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy mini 2-esem van (tudom, iszonyat paraszt vagyok vele), de előtte egy nyomógombos Nokia Supernovám volt vagy 5 évig. Hogy mekkora egy stílustalan állat lehettem a kérdező mércéje szerint, bele se merek gondolni, jajj.
2013. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Érdekes Én a szar 30rugós telómmal is "bármelyik" csajt felszedem,te meg az iphoneddal kitörölheted a segged mert egy büdös gyökér vagy!


amúgy meg fake.

2013. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
meg kell, hogy mondjam gáz.
2013. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és nekem is IPhone5 telefonom van mégse vágok fel vele. Nem az számít hogy kinek milyen telefonja van.. Ez annyira szánalmas lenne ha ez alapján választanának párt az emberek. Nem kéne lenézni azért másokat mert nincs IPhonejuk. Istenem.. hova fajul a világ.
2013. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!