Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyot csalódtam mindkettőben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam mindkettőben. Hogy lehet valaki ekkora rohađék? És még nekem kéne bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt egy haverommal úgy volt, hogy délután lemegyünk edzeni a pályára de mondtam neki, hogy késni fog a vonatom. A barátnőm meg ő addig le is mentek és elég jól szórakoztak ott kettesben. Amikor oda értem megláttam az öltözőben őket, hogy a farka a barátnőm szájában van ,hirtelen olyan ideges lettem, hogy azt se tudtam mit csináljak. Bementem és orrba vágtam a gyereket, a barátnőmet felpofoztam. Soha nem bántottam még nőt (nem is akarok) de ez valahogy kijött, olyan ideges még tényleg nem voltam soha. Hívott már a barátnőm, hogy beszéljük meg de szerintem ezen nincs mit beszélni hiszen a saját szememmel láttam mindent. Köszönöm neki azt a 3 évet de ennyi elég volt belőle. Amikor én voltam 3 csajjal akkor csak úgy tudott féltékenykedni, el se tudom képzelni mi lett volna ha ez fordítva történik mondjuk köztem és egy barátnője között. De még azt is elvárják, hogy én kérjek tőlük bocsánatot amiért megütöttem őket. Hát én meg nem fogok. Szerintetek is nekem kell bocsánatot kérni? Ha igen miért? Mi a véleményetek erről az egészről?

19/F


2013. márc. 4. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Jot nevettem :D

Bocsáss meg nekik, egyszer élünk!

2013. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát azért nem olyan vicces :D
2013. márc. 4. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megütnöd őket, még ha igazad is van. Egyet értek az előttem szólóval, bocsáss meg nekik, bár szerintem a lányt hagyd ott (ne haraggal).
2013. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom elképzelni hogy lehet ezt megbocsájtani. És azt sem, hogy miért kéne?
2013. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én aztán nem kérnék bocsánatot, pofánröhögném mindkettőt, mást nem érdemelnek. Jófej srácnak tűnsz, találsz jobbat:)
2013. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
attól még, hogy nem békültök ki én kíváncsi lennék arra, hogy mivel magyarázza...
2013. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 fospuska ***** válasza:
100%
békülés nincs. bár a csajt nem salleroztam volna le,csak simán leköpöm.
2013. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tyler913 ***** válasza:
Jól tetted. Nincs miert bocsanatot kerned,es nincs mit megbeszelni sem. Vilagos a szitu,mint a nap. Ha a helyedben lettem volna,lehet addig verem a sracot amig mozog,szoval meg finom voltal. Egy eletre szakitsd meg a kapcsolatot mindkettovel.
2013. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
hát szerintem csúnya dolog hogy megütöttél egy ilyen csajt...acélbetétessel kellet volna pofán rúgni :D
2013. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
megütni azért nem kellett volna, egyiket se. Nem érnek annyit. Nem mondom, hogy bocsáss meg, el fog múlni, amit most érzel. Ez krva nagy megalázás volt. Hagyd őket a fenébe (bosszút ne forralj)
2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!