Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire elítélendő dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elítélendő dolog? Nem kellett volna belemennem?

Figyelt kérdés

Férjezett vagyok, kicsi gyerekkel.

Egy régi fiú osztálytársammal (ovis korom óta mindig egy csoportba/osztályba jártunk érettségiig), akivel mellesleg egy településen is éltünk (már ő ritkán van itthon, jelenleg máshol él), néha szoktam interneten beszélni a régi időkről, meg arról, hogy most mi újság velünk. Szimplán baráti ez a kapcsolat, mindig is az volt, sosem volt az esetem annak ellenére, hogy tudom, ő sokáig szerelmes volt belém. De ez sem törte meg a barátságot, igaz, az elmúlt pár évben elveszítettük egymást szem előtt, de most elhatároztuk, hogy ha legközelebb itthon jár, akkor összefutunk, amikor a kicsivel elmegyek sétálni.

Na, most ezen a férjem kiakadt, hogy hogy néz az ki, hogy egy idegen férfival sétálgatok a gyerekemmel, mit fognak szólni az emberek. Szerintetek jogos volt a kirohanása?

Egyébként neki is vannak ellenkező nemű barátai, nem értem, hogy mi ez a hülyeség újabban, hogy egy nőnek kompromittáló egy férfival mutatkozni, ha az nem a saját párja...


2013. márc. 5. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kissé lehet féltékeny a férjed. A kommunikáció segíthet ezen... ;)
2013. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A férjed szimplán féltékeny. Egyébként nincs abban semmi, hogy egy régi ismerősöddel sétálgatsz, beszélgetsz, miközben a saját gyerekedet babakocsiban tolod. Fél a férjed, hogy valami lesz kettőtök között, hogy ő már nem elég jó neked.
2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert amúgy meg nem féltékeny típus, sosem volt oka rá, és most sincs. Mondjuk tény és való, hogy megromlott a kapcsolatunk és most mindenben a támadást véli felfedezni, de akkor sem hiszem, hogy ez ekkora horderejű dolog lenne...
2013. márc. 5. 12:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a férjedtöl (de legalább egy hétig ugy oránként legalább egyszer!!), hogy mit tud? Mit szoltak az emberek? Ha emlit valamit, arra meg közöld, hogy pontosan ez amire te s-arsz.
2013. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy hol éltek, de ha jól gondolom ez is befolyásolja őt

de ez nekem tök normális, én is szoktam beszélgetni, sőt nem én kezdem, hanem a másik fél, ebben nem látok semmit N

2013. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban élünk, ahol mindenki ismer mindenkit... és megy a pletyka egész nap, de hát ez eddig is így volt, és nem zavarta. Rólam sosem pletykált senki semmit sem, mert nem adtam rá okot. De nem hiszem, hogy ezzel adnék.
2013. márc. 5. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:

csak ott másként ítélik meg az embert, mert én nagyvárosban

így engem nem is érdekel, na ez a különbség , sajnos

pletykához elég lesz, ha csak együtt látnak, erre gondolt a férjed N

2013. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kis településen az ilyen bőven elég a pletykára "sétálgat egy férfival, aki nem a férje", és nem csoda, ha a férjedet zavarja, hogy a hátad mögött ilyet beszélnek rólad.

Egyébként féltékeny, és nem csoda. Jó, te most csak találkozol meg beszélgetsz vele, de ő nem tudja, hogy mi alakulhat ki belőle később.

2013. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy ennyire megbízik bennem... azt hiszem igaz az a mondás, hogy mindenki magából indul ki... mert ő aztán keveredett már olyan helyzetbe, hogy egy időben eljárkált egy beosztottjával (természetesen nővel) szórakozni hétvégente, amikor véget ért a munkaidő, én meg itthon vártam terhesen... az nekem is piszok rosszul esett, igazából nem is érdekel, ha bármit is pletykálnának rólunk, mert én tudom, hogy nem lesz valóságalapja.
2013. márc. 5. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:
amikor elkezdtem olvasni, kajak azt hittem dugás lett/lesz a vége. De kellemesen csalódtam. Vannak még normális felfogású emberek. Nincs semmi egy beszélgetésben.
2013. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!