Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy srác akivel nagyon jó barátok voltunk...De 3 napja elkezdtünk járni!amikor nem jártunk én ugy éreztem h szeretem de mostmár valami történt amiért nem szeretem...Viszont három hete szakított velem a volt pasim egy másik csaj miatt...lehet ez ennek az oka hogy már nem tudok ujra szerelmes lenni?Egyszerüen nem bírok bízni a mostani barátomban ...és nem tudok belé szerelmes lenni:(((((((((((Lehet ennek az oka a volt pasim??kélek titeket segítsetek és ne hülyeségeket írjatok..:(((((

Egy szomorú lány


2008. jún. 8. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Szomorú Lány,


A szerelem nem jön csak úgy magától ha akarjuk...a szerelem, az igazi, az meghivás nélkül érkezik és tombol.

Nem kellene erőltetni ezt a dolgot. Ha nem vagy boldog, mondd el a fiúnak, hogy miért de bánts meg azzal, hogy hallgatsz és egyszercsak lelépsz.

Adj időt magadnak.

Mellesleg -bár ez csupán az én vélemenyem- meg vagyok győződve arról, hogy a legnagyszerűbb kapcsolatok mindig lassan alakulnak ki. Mikor az ember szerelmes, nem képes épp aggyal gondolkodni. Jobb, ha a szerelem már akkor jön, ha igazán megismertük a párunkat. Tudom, ez egy kicsit kitekert...

2008. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy 3 nap alatt csak úgy szerelembe lehet esni, vagy éppen kilehet ábrándulni... Adj időt magadnak!
2008. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?Hogy hívnak?
2008. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!