Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok járni vele mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok járni vele mert túl okos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon okos, értelmes, intelligens sráccal, de egyszerűen hülyének érzem magam mellette, pedig én is elég okos vagyok. Eddig sose volt ilyen okos barátom, szeretek én okosabb lenni, mert így egy senkinek érzem magam. Mi ilyenkor a teendő? Ne foglalkozzak vele, ez nem lényeg vagy pedig igenis számít és ne legyen köztünk semmi?
2013. márc. 5. 21:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

1; akkor ne járj vele

2; gondold végig: mitől annyira okos? esetleg a maga szakterületén jobb mint te, a tieden meg te. mindenkinek meg van a maga előnye a másikkal szemben. szóval lehet, hogy ő meg rólad gondolja, hogy te vagy az okosabb

2013. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy okos, mert állandóan ismeretterjesztő műsorokat néz vagy olyat amiből tanulhat, rendes filmeket nem is néz, három nyelven beszél folyékonyan, egy nagyon nehéz egyetemre jár, nem is jár bulizni és még sorolhatnám...
2013. márc. 5. 22:05
 13/28 anonim ***** válasza:

ezt az okost ki tudnád fejteni? Csak érdekel hogy milyen téren ilyen szembetűnő ez. Gondolom nem reál téren, mert azoknak nem akkora a megbecsülésük a lányok körében (miközben alig akad 1-2 közülük, aki el tud helyezkedni ilyen képzésben)

Hát akkor? Földrajz? Vagy történelemben agyonművelt? Esetleg biológia/kémia? Vagy sok irodalmárt, költőt, zenei művészt ismer? (ezzel is szoktak villogni az érintettek)

köszi a választ

2013. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
látom azóta válaszoltál, de ha hozzá tudsz tenni valamit akkor nem baj :)
2013. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
az egyetem a bme?
2013. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
nem
2013. márc. 5. 22:08
 17/28 anonim ***** válasza:
és te?
2013. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én állandóan művekből idézek, amit ő nem ért meg, de mi nevetünk ezen. Ő a nyers erő, és a romantika, én meg az ész, és a célratörő. Együtt jók vagyunk

18/L

2013. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
általános műveltség, kémia, nyelvek...
2013. márc. 5. 22:10
 20/28 A kérdező kommentje:
nem mondom meg hogy hova járunk :)
2013. márc. 5. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!