Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok járni vele mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok járni vele mert túl okos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon okos, értelmes, intelligens sráccal, de egyszerűen hülyének érzem magam mellette, pedig én is elég okos vagyok. Eddig sose volt ilyen okos barátom, szeretek én okosabb lenni, mert így egy senkinek érzem magam. Mi ilyenkor a teendő? Ne foglalkozzak vele, ez nem lényeg vagy pedig igenis számít és ne legyen köztünk semmi?
2013. márc. 5. 21:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
De ez a 3 nyelv a magyar, angol, olasz/német vagy magyarral együtt 4? :D Nem mindegy. De válaszolok én is, szerintem megszokás kérdése. Meg fogod találni azt is amiben te jeleskedsz, és abban te jobb vagy nála, azzal pl te fogsz soknak tűnni, és ő is büszke rá. Csak van valamilyen cél a karrieredben. De kajak magyar+3 nyelv? :D
2013. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
magyar + 3 nyelv
2013. márc. 5. 22:21
 23/28 anonim ***** válasza:
ezek alapján semmivel se vagy gyengébb nála!
2013. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
egyszer megkaptam ezt egy lánytól akkor azt hittem ez egy lerázó duma,most látom h tévedtem
2013. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Add át nekem. Én azt szeretem, ha egy pasi okosabb nálam, mert sokat tanulhatok tőle ill. fejlődhetek mellette.
2013. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Egyébként én egyszer pasitól kaptam meg, hogy kellemetlenül éles eszem van és ez túl sok neki.
2013. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Corinthia válasza:

Szerintem nem hülyeség amit kérdeztél. Viszont butaság lenne valakiről lemondanod azért mert értelmesebb és jobban vág az esze. Ellenkezőleg! Rengeteget tanulhatsz tőle, fejlesztheted magad sokmindenben, főleg ha megnézed mitől és hogy érte el azt a szintet ahol tart. Akár már most is tanulhatsz rőle, még nincs is közötök egymáshoz úgymond, és már példamutató tulajdonságai vannak.


A legszebb dolog ebben az, hogy a tudást senki nem veheti el tőled.Ez a tiéd. Ha te teszel azért hogy okos, illetve tájékozott légy, és fejleszted magad, az mindig jó dolog, attól nem kell félni. Hogy megijedsz az ő értelmi szintjétől az azt jelenti alábecsülöd magad hozzá képest, ezellen pedig tenni kell, felemelni magad arra a szintre,és nem azért hogy neki megfelelj, hanem azért hogy magaddal jót tegyél.És nem pedig elfutni mert ő jobb..


Ja és még annyi, hogy az igazán értelmes ember mosem "okoskodik" és néz le másokat és ha ő tényleg az,akkor a tudását szerényen átadja és nem lenézni fog hogy te milyen vagy. Felemel a szintjére anélkül hogy kellemetlenül éreznéd magad a társaságában.

:)

2013. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 stevejones ***** válasza:
Hagyd, hogy kibontakozzon melletted! Ha nem csak okos, hanem intelligens is, akkor értékelni fogja, és meglátja benned a jó tulajdonságokat. Sok sikert Nektek!
2021. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!