Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele? Gyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? Gyilkos 3szög.

Figyelt kérdés

1,5 éve van barátnöm.Kb 8 hónapja tök olyan mintha szingli lennék.Semmi szex,semmi kedvesség.

Megváltoztunk mindketten,állandóan összeveszünk,barátnöm sajnos nagyon hisztis.Olyanokért hisztizik hogy pl ha beteg miért nem kérdezem meg hogy mibaja.Az a baj hogy ez engem igazán nem is érdekel,mert szerintem már nem szeretem.Söt biztos.

Ö sem szeret szerintem,de úgy viselkedik.

Nem szeretem ha velem van,szörös a háta és ez engem nagyon zavar.Hiába mondom neki hogy nyesse le,nem teszi.

Na de vissza a lényegre,tényleg elhidegültünk és bunkók lettünk egymással.

Szakítani nem tudok vele,mert olyan szinten hisztizik és sajnos papucs lettem hogy megsajnálom és kibékülünk.

Azonban van egy másik lány is,tetszik nekem és én is neki.Nagyon jól kijövünk,mindenben hasonlítunk és mindig ìr. :)


Én 17/F barátnöm 18/L. a csaj aki tetszik 16.


2013. febr. 27. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csubakkával jöttél össze.
2013. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szőrös a háta?
2013. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Áh,azt azért észrevettem volna.
2013. febr. 27. 22:08
 4/21 anonim ***** válasza:
Vagy ha pöttöm,akkor egy ewok-kal.
2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jha meg a dereka is.
2013. febr. 27. 22:09
 6/21 anonim ***** válasza:
Vicceskedsz kérdező.
2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát azért ez komoly.. Oo Biztos sok benne a férfi hormon azért szőrös a háta..

Na de a lényeg. Ez így neked se és neki sem jó! Te sem tudsz a másik lánnyal így annyira ismerkedni és ő sem tud magához való partnert találni. Szóval itt egy megoldás van a szakítás. Ne hagyd magad befolyásolni! Legyél határozott.. utána fordulj sarkon és menj el. A barátnőd hisztije pedig ne hasson meg.. azért csinálja mert tudja,hogy ezzel eléri,hogy vele maradj.

2013. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja próbáltam egy kis vidámságot tenni bele de amúgy full igaz!
2013. febr. 27. 22:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire szőrös? Mert ha nem is látszik,akkor annyira nem lehet.
2013. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7/8 Köszi,megpróbálkozok vele.Nem lesz könnyü menet.
2013. febr. 27. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!