Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályba akivel járok, de állítólag tetszek neki. Eddig 2-szer találkoztunk kettesbe, de már 3 hónapja járunk. Az iskolába hozzám se szól, rám se néz, de más lányokkal viszont szórakozik. Szerintetek szakítsak vele?
2013. febr. 18. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem járás. És mivel nem járás nem kell szakítani sem.
2013. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez igaz
2013. febr. 18. 21:06
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor mit csináljak?
2013. febr. 18. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:

1.ha jar veled akkor tetszel neki.

2.a jaras nem ez.

3.'szakits' vele vagy mondd meg neki hogy te nem erzed hogy szeretne es hogy ha egy par napon belul ez nem valtozik vege..

2013. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Járok vele, de állítólag tetszek neki" Ez nekem tetszik. Van pasid és nem tudod róla, hogy tetszel-e neki ? Szerintem te nagyon félre értelmezted a "járás" fogalmát.
2013. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mit csináljak?
2013. febr. 19. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így van a dolog akkor szakíts vele. Vagy pedig beszéljétek meg a dolgot és viselkedjetek egymással úgy mintha tényleg járnátok.
2013. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végre egy normális válasz
2013. febr. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!