Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tombol a szerelem, szakíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tombol a szerelem, szakítsak vele?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.

Nemrég jöttem rá, hogy pl a buszon sem ölelgetjük egymást, néha 1-1 csók.. Mások meg ölelgetik egymást, falják egymást... Kicsit undorító, de jó lenne, ha én is annyira vágynék a csókjaira.

Már nem olyan, mint az elején. Nem is nagyon akarok már vele pl csókolózni. Nem tudom, miért...

Lassan olyan, mintha csak egy ismerősöm lenne, és ennyi.

Szex sem olyan már, mint régen. Régen napi 2-3x, most meg.. Heti 1 :(


2013. márc. 1. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni.
2013. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor szakítás.

De lehet, hogy ez csak egy hullámvölgy, és tök boldogok lennénk utána..

2013. márc. 1. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egész élet egy hullámvölgy. Csak az a kérdés mekkora és meddig tart az a völgy. Szerintem ne szakíts hanem beszélj a pároddal.
2013. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

beszélhetsz vele, bár Neked már olyan, mint gy ismerős, már akkor megvan a válasz,

leírtad nem akarsz már tőle nagyon semmit sem, a kapcsolat nem olyan, elmúlt a nagy szerelem, ennyi

gondold végig, ezek után döntsél N

2013. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele abba, hogy milyen intelligenciával rendelkezik az, aki a buszon vagy egyéb más közterületen nyalja falja a másikat?


Kezdjük ott, hogy mit sem tud arról, hogy milyen undorító, milyen illetlenség.


Ezt valóban neked kell eldönteni, hisz csak te látod, te tudod, hogy nap mint nap mi történik, te tudod, hogy milyen érzéseid is vannak valójában.


A legrosszabb megoldás ilyenkor a szakítás lenne én úgy gondolom, mivel nem a legkönnyebb utat kellene választani először. Nehéz fellendíteni egy ellapul kapcsolatot, de nem lehetetlen. Ha kibírod, végig csinálod, sikerül, eszedbe fog jutni, hogy milyen hülyeséget is akartál csinálni, hidd el meg fogja érni.


A helyedbe biztos, hogy leülnék a párommal egy hosszú beszélgetésre. Ilyenkor mindent átbeszélhettek a kapcsolatotok elejétől egészen a jelenig.

Elevenítsétek fel a boldog, mosolyokkal teli pillanatokat. Nagyon jól fog esni. A legvégén pedig nyugodtan mond el, hogy szerinted már nem ugyan olyan a kapcsolatotok mint régen. Nagyon szeretnél ezen változtatni, de egyedül nem megy.

Fogalmam sincs, hogy hány évesek vagytok vagy pénzügyileg milyen helyzetben vagytok, de ha megtehetitek akkor nyugodtan menjetek el egy wellness hétvégére, akár egy beltéri strandfürdőbe, ahol jól érezhetitek magatokat. Ha anyagilag nem tehetitek meg akkor látogassatok el állatkertbe, üljetek be cukrászdába vagy egyszerűen csak sétálgassatok hosszasan kettesben!


Egyenlőre ennyi jutott eszembe, de ha bármiben segíthetek még akkor nyugodtan írj üzit :)

2013. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 év után nagyon nem normális dolog, hogy gyakorlatilag már undorodsz a barátodtól. Hullámvölgyek 2-3 éves kapcsolatokban jönnek elő és ott sem olyan formában, hogy taszít a másik. Szóval ez ennyi...
2013. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!