Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a nők magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők magasabb pasit? Létezik olyan lány vagy van itt olyan lány aki jól érezte magát alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés

Szinte minden nő akivel beszéltem, még akinek nem volt fontos a külső annak is ez az egy fontos volt, hogy magasabb legyen a fiú. Mi ez az őrület a nők között, netán egy ösztönös állatias viselkedés forma, mert hogy egy férfi akkor erősebb, dominánsabb, ha magasabb.

De netán van olyan nő, akinek jó az alacsonyabb pasi is?


2013. márc. 6. 21:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%

Bár csak tudnám. Ja nem, mégsem olyan fontos hogy tudjam.


197cm/F

2013. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Figyelj én is alacsony vagyok ( 166 cm ), de akárhány lánnyal megismerkedtem, azt mondta ő nem járna alacsonyabb pasival, erre mégis volt/van barátnőm. Ezt mondják, ahogyan te is a nagy mellű nőket kedveled, de ha egy aranyos kismellűvel találkozol és beleszeretsz, úgyis szeretni fogod, hogy kicsi a melle nem? :)
2013. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Elég vicces látvány mikor a pasas elfér a nő hóna alatt.:)
2013. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
3-aa Pontosan ez a kérdés, miért tartjuk viccesnek, mi lehet az oka?
2013. márc. 6. 21:30
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Én vagyok a második, azért olyan magas lánnyal még nem jártam, aki annyival magasabb volt, a rekord az 170 centis lány, de a lényeg, hogy nem lehetetlen egy alacsony pasinak se kifogni egy magasabb csajt. ( mostani barátnőm 160 centi mondjuk :) )
2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Bizonyított, hogy átlagban az alacsony emberek magas párt, és fordítva, tehát a magasak alacsonyat választanak azért, hogy pár generációval később ne csak 2 méteres és 160 cms emberek legyenek, tehát valahol megmaradjon az egyensúly. Valami tudatalatti ösztön ha jól emlékszem. De mivel általában a fiúk a magasak, a lányok az alacsonyak, ezért van így.


Alapból szerettem volna ha legalább velem egyforma magas, de már egy éve egy nálam 2-3 cm-vel kisebb párom van és mivel szeretem, semmi gondom nincs ezzel. legfeljebb nem veszek fel magassarkút mellé.

2013. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A lakotarsam kb 180 centi magas, a pasija 20 centivel kisebb, 7 eve egyutt vannak.

En viszont nem erzem magam jol, ha kisebb a pasi. Sajnalom, de szeretek felnezni a ferfira es odabujni hozza. Ha nagyobb nalam, az biztonsagot ad.

Egy nalam kisebb pasihoz, hogyan bujjak oda?

Volt, hogy udvarolt egy nalam alacsonyabb srac, kedves volt es aranyos, de megse ereztem magam nonek mellette. Hanem olyan volt, mintha a kisocsem lenne. Sajnalom, de ez van.

2013. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt én is meg tudom válaszolni neked. Ugyebár a legtöbb férfi magasabbra nő, mint a legtöbb nő! ( ez egy jó mondat ). Ezért a magasság az egy másodlagos nemi jelleg, mint a szőrösebb test és mélyebb hang. Ennyi és nem több. Mint, ahogy te is nézed egy nőnek a kerek csípőjét és a kerek melleit, úgy a nő a magasságod, a széles válladat fogja vizsgálni. Persze ezek az első benyomásnál fontosak, utána minden megváltozhat. 2. voltam!
2013. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom alacsonyabb nálam 3-4 centivel és egyáltalán nem zavar és őt sem. Néha még magassarkút is veszek fel akkor is ha velem van.
2013. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én is csak 165cm vagyok, de néha úgy nézenk ilyen 170-175centi körüli csajok, mintha bejönnék nekik, persze lehet csak beképzelem, nem merek próbálkozni magasabb lánynál, mert tudom, hogy mindenhol az van, hogy magasabb pasit akarnak a lányok, sajnos.
2013. márc. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!