Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a nők magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők magasabb pasit? Létezik olyan lány vagy van itt olyan lány aki jól érezte magát alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés

Szinte minden nő akivel beszéltem, még akinek nem volt fontos a külső annak is ez az egy fontos volt, hogy magasabb legyen a fiú. Mi ez az őrület a nők között, netán egy ösztönös állatias viselkedés forma, mert hogy egy férfi akkor erősebb, dominánsabb, ha magasabb.

De netán van olyan nő, akinek jó az alacsonyabb pasi is?


2013. márc. 6. 21:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
:D Figyelj 170 centis én vagyok a 166 centis, én kezdem azt érezni, hogy gúnyolódsz itt, mert ennyire nem lehet rossz a helyzeted. 170 centi NEM ROSSZ én nagyon örülnék neki. A legnagyobb nőcsábászok mind ekkorák még mindig nem értelek, mi a rossz ezzel? 160 centis lányok mindenhol rohangálnak, még 10 centis magassarkúban is egymagasak vagytok, plusz te se mezítláb járkálsz.
2013. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Ember, Berni milliárdos dollárban nem Ft-ban.. Az felülírja sok olyan nő ingerküszöbét és hajlandó miért is ne lenne rá hajlandó vele megházasodni. Ez egy elég rossz példa volt. Engem nem vet fel a pénz, mert szegény családból származok. Van munkám, de még nekem kell apámat segítenem. EZ nem menő egyetlen nőnél sem, mellette a 170cm és a 12 cm-s farkam sem egy vonzó tényező.."


Ember,a példa nem a kérdező által feltett kérdésre ment...az egyik kedves kommentelő írta,hogy azért nem lehet magasabb pozícióban mert alacsony,erre reagáltam.

2013. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki a pozíciós kommentet írta a 170cm-el. A példa rossz volt, magyarázat a kommentemben..


A másiknak: nem gúnyolódtam senkin, ha ezt te ennek érzed az a te bajod.. A kivételed nem érdekel senkit sem főleg a kérdezőt nem, én egyet értek vele..


A magassarkús dolog meg igaz mármint amit írtam, engem koptatott már le nő emiatt, nem is egy..

2013. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Utolsónak amúgy igaza van, ő sem csak úgy lett milliárdos. És mégis alacsony. :D
2013. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%
Ebben nincs semmi állatias, szerintem az a fontos, hogy a lany/ no jol erezze magat a tarsasagodban. Nekem is volt olyan pasival kapcsolatom , aki alacsonyabb volt, mint en. Egyszeruen olyan szemelyisege volt, ami mellett ez nen szamitott. Azt is hozza kell tennem, hogy 5 cm kulonbseg volt koztunk ( ez hozzatartozik az igazsaghoz). A mondanivalom lenyege, hogy nem hiszem, hogy par cm mulik a vilag, a tobbseg ezt csak bebeszeli maganak vagy jell egy jo indok , hogy miert nem ismerkednek lanyokkal. Legyetek magabiztosak, ha tetszik egy lany szolitsatok le, tok mindegy milyen szoveggel. Vagy elbeszelget veletek vagy nem, minnel tobbet probalkoztok, annal nagyobb az eselyetek. Ne fosszatok meg a holgyeket az olyan repek ismerettsegektol vagy egyebektol, amit ti tudtok nxujtani. Ha valaki bunko modon elhajt az az o szerencsetlensege. Majd talaltok mast, nem szamit a kulso, at a fizimiska, amilyen nektek van valakinek tuti tetszik, olyan holgyemenyt is talalhattok, aki nektek tetszik, de onbizalomhiany miatt nem tennetek meg az elso lepest. Hajra sracok, a sajat sorsotok a ti kezetekben van !!!!!
2013. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én 177 cm vagyok, a barátom 173. Kicsit zavar, de nagyon szeretem.Ő mert kezdmeményezni, bár gondolkozott rajta, hogy járnék-e vele úgy, hogy ő kisebb. (amikor elkezdtünk járni, ő még 171 cm volt) És együtt vagyunk másfél éve, de ha kívánhatnék csak 1 dolgot, azt kívánnám, hogy bárcsak nőne még 10 centit.De már úgyse fog, mivel lassan 18, és a családjában is mindenki alacsony.De annak drukkolok, hogy még 4 centit nőjön :) Mert szeretnék magassarkút hordani, meg kihúzni magam mellette, odabújni hozzá, az utóbbi így is van.
2013. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Én 172 vagyok és a szerelmem pont ugyanakkora, mint én. Magassarkút előtte sem hordtam, mert nem szeretek ennél magasabb lenni. Imádjuk egymást mindenki szerint összeillünk...ééés nyáron lesz az esküvőnk! Nem a cm-ek számítanak, higgyétek el! Hajrá "alacsony" fiúk :)))
2013. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

180cm-is lány vagyok. Azt se lehetne rám mondani hogy csúnya lennék. Tetszett-tetszik egy kb 165cm magasságú fiú is. Pedig olyan kis vékony fajta is, szemüveges :D talán pont azért fogott meg, mert teljesen az ellentétem. Viszont én nem merek vele beszélgetni sem, mi van, ha pont azért nem kellek neki mert magas vagyok?

Egyébként lányok, kicsit felszínes, hogy ha egyet kívánhatnátok akkor azt, hogy legyen magasabb a "pasitok" ...

Egy néhány centivel alacsonyabb fiúhoz is ugyan úgy oda lehet bújni, ugyan úgy biztonságot tud nyújtani. Legalábbis szerintem, ez megjelenés, kisugárzás, nem magasság kérdése.

Ilyen erővel én meg mivel magas vagyok, már nem vagyok nőies sem? :) bár a mai fiúk nem szeretik se a nagy melleket, se a kerek feneket...

2014. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!