Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagytok ennyire erkölcsc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagytok ennyire erkölcscsőszök? Az esetek túlnyomó részében volt vagy képben van a harmadik.

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú, és egy lány, tegyük fel egész hosszú ideje tart a kapcsolatuk, és mondjuk 18-22 év körüliek. Tuti, hogy az egyiknek már megfordult a fejében, hogy kipróbálna ezt-azt mással is, a fiú más lányra gondol szex közben, a lány érzékenyebb, de mondjuk egy buli alkalmával, ahol nem volt ott a párja, engedett egy másik pasinak, és tegyük fel, hogy lefeküdtek.

Hogy könnyítsünk a helyzeten, a fiú is megtette volna, de nem volt lehetősége. Rengeteg ilyesmi kérdés van itt, és legalább az egyik helyzetet mindenki átélte már(megcsalt, megcsalva volt, vele csaltak valakit) , és mindegyik helyzet rossz, kivéve ha a csaló fél valami mániában szenved. Arra akarok kilyukadni, hogy miërt kell undorító szövegekkel illetni az ilyen kérdéseket, a kérdező is érző lény, és valószínű nem tud tanácsot kérni senkitől, mert mondjuk mindenhol ott ez a "aki szétszed egy kapcsolatot az szivtelen, az egy ribanc"...stb. Ha valaki szétszed egy kapcsolatot, az valószínű tönkrement volna mindenképp.


2013. jan. 10. 09:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Sose csaltam meg senkit ès (tudtommal) engem sem csaltak még meg, pedig volt 2 komoly, többèves kapcsolatom. Hozzáteszem, osem jjátszottam a harmadik szerepét sem.


A megcsalás alapvető ember irábti tiszteletlenség... Számomra kizàrt.

2013. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Miért most sajnálgatni kellene őket? Ez nem fog összejönni...
2013. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

Sosem csalnék meg senkit, elvből.

Olyanra is több lehetőségem lett volna már, hogy szerető legyek. Közöltem, hogy csak akkor lehet valami, ha szakít a párjával, addig részemről kizárt, így nem is lett belőle semmi, bármennyire is tetszett a pasi.


Szerintem az egész abban rejlik, hogy aki megcsalja a párját, az nem becsüli, sőt nem becsüli saját magát és a saját döntését sem, mindemellett gyáva is.

Ha más kell, szakítani kell, nem hülyét csinálni egy olyan személyből, aki szeret.

2013. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Tudtoddal. És nem azt mondom hogy csaljátok egymást emberek, hanem hogy az emberben alapvetően benne rejlik, hogy a legjobbat keresse, akivel utódokat nemzget, abszolút állatias ösztön, azt se mondom, hogy ezt értsétek meg mindenképp, csak azon kéne elgondolkodni, hogy nem kell ítélkezni.
2013. jan. 10. 09:30
 5/46 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert sokunk értékrendjébe nem fér bele egy szivtelen, ribanc lélekápolgatása, aki szétszedett egy kapcsolatot.
2013. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben vannak ösztönök, de az különböztet meg minket az állatoktól, hogy ezek fölött uralkodni tudunk.
2013. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj látszik,hogy éretlen vagy egy kapcsolathoz.Egy kapcsolatnak az a lényege hogy a férfi és a nő csak egymással fekszik le,egymással smárol,mert ugye egymást szeretik,ha bármelyik megcsalja a másik nagy gerinctelenség és tiszteletlenség,ugyanis ha már nem kívánja a másikat,vagy már nem szereti álljon elé és mondja meg,szakítsanak és utána aztán csajozhat/pasizhat.Ha valakiben ennyi sincs,hogy őszinte legyen a párjához akkor az igenis megérdemli,hogy lehordják.A másik meg ha egy nő/ férfi direkt egy kapcsolatban lévő félre tapad rá,az szintén undorító nagy gerinctelenség,és nem sok jót lehet elmondani az ilyen emberről,tök mindegy hogy nélküle szét ment-e volna a kapcsolat milyen lelki világa lehet az ilyenek? Az biztos az érzelmi intelligenciája egyenlő a 0ával.

Nehogy sajnálni kelljen valakit aki tönkretesz egy kapcsolatot vagy valakit aki megcsalta a párját.Én sose csaltam meg senkit,és engem sem csaltak meg sőt nem másztam rá sose kapcsolatban lévő fiúra/férfire,fel sem merült bennem.

2013. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Azért szívtelen ribanc, mert még arra se volt képes, hogy megvárja a kapcsolat végét. Lehet hogy azon még lehetett volna javítani, de így már nem.
2013. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Az alavetö állatias ösztönök kiélését a társadalom -saját tulélése érdekében- elitéli, sok esetben bünteti. Hozzáálásod alapján agyon kellene vernünk embertársainkat, hogy csak nekünk legyen ennivalonk, nemzötársunk, utodunk (mig csak egy marad?)
2013. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Erről beszélek....mindenki szitkozódik, és váltig állítja, hogy ő sose csalt meg senkit, és nem került ilyen helyzetbe.
2013. jan. 10. 09:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!