Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá hogy mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy mellettem marad?

Figyelt kérdés
van egy 7 hónapos kisfiam már lassan fél éve nem vagyunk együtt a férjemmel. most válófélben vagyok, es van egy új párkapcsolatom 3 hónapja. az illetőnek próbáltam a legelején elmagyarázni h mivel jár az ha vállalja a párkapcsolatot egy pici gyerekes anyával. azt állította h átgondolta, tudja és vállalja. de most mégis elbizonytalanodott, ugy érzi h túl nagy felelősség ez neki. sajnos ezzel az érzésével nem elsősorban hozzám hanem egy haverjához fordult, aki mégjobban elbizonytalanította, és erősítette benne az érzést h nem kell ez neki.. élhetne függetlenül. akkor miért kötelezi le magát... ezek után mondta el nekem a gondolatait.. én annyit mondtam neki, h számítottam erre, mert ugye nem kis dolog bevállalni így egy nőt! itt csak annyi a kérdés hogy megszeretett-e annyira hogy mellettem maradjon így is.. mondtam neki h tisztázza le magában az érzéseit.. és utána keressen csak.. én nagyon megszerettem.. állítólag ő is engem... nem szeretném elveszíteni!!
2013. márc. 8. 09:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem vagyunk rég óta együtt az igaz! csakhogy ezek tudatában akart engem az elején.. és most nem nagyon értem hogy mi történt.. azon kívül hogy az egyik értelmes haverja azt mondta neki hogy: ,,minek ez neked?" mert ha én akarok valamit és szeretem a másikat akkor nem tud senki elbizonytalanítani!
2013. márc. 8. 12:19
 12/15 A kérdező kommentje:
akár hogy is rágódom.. ez emberfüggő, gondolkodásfüggő... nah meg legjobban attól függ hogy mennyire szeretett meg ennyi ki idő alatt!!
2013. márc. 8. 13:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, totalisan ember es gondolkodasfuggo. en is no vagyok, de en nem hiszem, hogy 3 honap eleg legyen egyaltalan arra, hogy tenyleg megszeressuk egymast.

Kedveles, vonzalom, a nagy lila kod, szenvedely, az igen, de az igazi szerelemhez legalabbis nekem ido kell. Ahhoz meg foleg, hogy ilyen komoly dolgokban dontson az ember.

Meg gyerek nelkul is csak neznek, hogy milyen pasi az aki 3 honapos ismeretseg utan mondjuk ossze akarna koltozni, vagy gyereket akarna tolem.

De mint mondtam ez en vagyok. :)

Sok szerencset kivanok neked, es remelem, hogy osszejon amit szeretnel, mert nagy batorsag kell, hogy egy pici babat felnevelj a mai vilagban, szoval minden tiszteletem a tied.

2013. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.. összeköltözésről még szó sem volt eddig... hát valahogy úgyis lesz!
2013. márc. 8. 13:37
 15/15 A kérdező kommentje:
több éve ismerjük egymást amúgy..
2013. márc. 8. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!