Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a lányról (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Egyszer beszélgettünk egy lány ismerősömmel, és azt mondta, hogy nincs olyan pasi a világon, akinek a kedvéért megtanulna főzni, és ha a pasi enni akar, akkor menjen haza. Nem tudom, hogy ezt komolyan gondolta-e, de ha igen, akkor eléggé sajnálom szegényt, mert akkor valószínűleg soha nem volt még igazán boldog egyetlen kapcsolatában sem. Kíváncsi lennék, ha mondjuk gyereke is lenne, akkor is így gondolkodna-e. Eléggé megdöbbentett ez a "beszólása", bár még egyszer mondom, lehet, hogy csak "poénnak" szánta, de nem éppen úgy hangzott. Nektek mi erről a véleményetek? Ha komolyan gondol ilyesmit valaki, akkor mennyire lehetett boldog, és mennyire értékes emberekkel találkozhatott (illetve mennyire értékeli a másikat)?
2013. márc. 9. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond.. Ha a feleséged lesz, akkor nála lesz az otthonod.. vagy az övé nálad. :)

Addig meg minek főzzön rád?

Szóval.. remélem érted.

2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen úgynevezett "éttermi-ribancok". Személyes sértésnek veszi, ha a férfi nem mindennap étterembe hurcolja. Kicsit lejjebb fogja adni az igényeit majd az idő elteltével, és főleg néhány pofon után, amit majd az élettől kap.


32/N.

2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Majd kinovi.

Egyreszt magara is kell fozzon elobb utobb, masreszt meg nem kell az ilyen dumakkal foglalkozni.

2013. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Van egy kedves ismerősöm aki 20 éves kora óta mondogatja hogy neki bejárónője lesz mert sosem fog takarítani, lesz szakácsnője mert sosem fog dolgozni és a gyerekeire is dadus fog vigyázni.

Jelenleg 38 éves. Még ma is ezt mondogatja, de még ma is egyedül él egy bérelt szobában, és ha összejön vele egy pasas max. pár hónap és elhagyja. Utána meg évekig sír megint hogy újra elhagyták..

Én nem csodálkozom rajta. (pedig az ismerősöm ápolt, csinos nő.)

2013. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
bocsi. lesz szakácsnője mert sosem fog főzni...(ezt akartam írni)
2013. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy éttermi ribanc lenne, ráadásul távkapcsolatban is van a pasijával. Engem csak a mögöttes gondolat döbbentett meg: nem azt mondta, hogy nem sok olyan pasi van, akinek a kedvéért érdemes megtanulni főzni (azaz valamiféle áldozatot hozni), hanem azt, hogy nincs olyan pasi. Ha ezt komolyan gondolta, akkor szerintem ez nem tanúskodik túlzott boldogságról, illetve elég sok keserűséget mutat. Lehet, hogy én gondolom rosszul, ezért vagyok kíváncsi mások véleményére.
2013. márc. 9. 19:45
 7/25 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak azért gondolja így, mert még volt szerelmes, nem találkozott olyan fiúval, akivel kölcsönösen törődnek egymással. Én a szüleim házassága miatt (apám ritka mocsok egy ember) hasonlóakat mondtam (még különbeket is), aztán tessék, a vőlegényem kedvéért az anyukájától tanultam meg főzni, és tettem ezt örömmel, azóta is élvezem.
2013. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a nővérem és nem, nem fog változni idővel sem, gyereke van 10 éves és még egy teát sem főzött neki ! Semmit, de semmit nem tud és nem is akar főzni. A mai napig édesanyám főz rájuk, kosár számra hordja a kaját.

Az ilyen nem fog változni és nem is akar.

2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, talán az is szerepet játszhat az egészben, hogy az ő apja fiatalon meghalt, amikor ő még gyerek volt. Másrészt meg a két utóbbi pasijáról tudok egy s mást, hát eléggé az a kőgazdag, jóképű stb. srác, szóval szerintem kicsit felszínesen is választ a csaj. Ide-oda mennek nyaralni, meg elvileg jól megvannak, de ha igaz az, amit nekem akkor mondott, abból arra következtetek, hogy mégsem teljesen boldog az ilyen pasikkal.
2013. márc. 9. 19:52
 10/25 anonim ***** válasza:

2.voltam.


Jó neki az a távkapcsolat! Ilyen hozzáállással hosszú távon úgysem fog tudni megtartani egy férfit sem. Ismerem ezt a típust, egoista a végsőkig, ő nem főz, nem áldozza fel magát, nem szül, mert tönkremegy az alakja, és mindentől rosszul van, ami áldozattal jár.

Amúgy ha derogál neki megfogni a fakanalat mégis mit eszik minden nap? Parizert zsemlével, vagy McDonalds? Egészséges lehet nagyon.

2013. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!