Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a lányról (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Egyszer beszélgettünk egy lány ismerősömmel, és azt mondta, hogy nincs olyan pasi a világon, akinek a kedvéért megtanulna főzni, és ha a pasi enni akar, akkor menjen haza. Nem tudom, hogy ezt komolyan gondolta-e, de ha igen, akkor eléggé sajnálom szegényt, mert akkor valószínűleg soha nem volt még igazán boldog egyetlen kapcsolatában sem. Kíváncsi lennék, ha mondjuk gyereke is lenne, akkor is így gondolkodna-e. Eléggé megdöbbentett ez a "beszólása", bár még egyszer mondom, lehet, hogy csak "poénnak" szánta, de nem éppen úgy hangzott. Nektek mi erről a véleményetek? Ha komolyan gondol ilyesmit valaki, akkor mennyire lehetett boldog, és mennyire értékes emberekkel találkozhatott (illetve mennyire értékeli a másikat)?
2013. márc. 9. 19:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem furcsa.. én 14 vagyok de tök természetes hogy akármikor főzök.. ha átjön a barátom vagy akármelyik barátnőm tök természetes hogy sütök vmit..
2013. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Huszonéves lány, az anyjával él, gondolom, az otthoni kaját eszi, meg nem tudom, a suliban elmegy-e menzára. Én valami végtelen kettősséget érzek ebben az egészben: egyrészt tényleg ott lehet valamiféle önzés, ugyanakkor meg kicsit lelki sérült is lehet, és talán fél igazán mély lelki kapcsolatban lenni, fél igazán elköteleződni. Nem tudom, elég bonyolult személyiség, azt hiszem.
2013. márc. 9. 19:57
 13/25 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező !


2. vagyok még mindig. Nem kell itt mélyen szántó lelki okok után kutatni, ahogy írod itt az infókat, világos, mint a nap! Az anyja főz rá, egyszer sem veszi ki a kezéből a fakanalat? Milyen "drága, önfeláldozó" lélek lehet!Nem a pasikkal való kapcsolatában van itt gond, hanem egyszerűen lusta, mint a dög!

Lelki sérülés az az, ha mondjuk valakit megerőszakolnak, és hosszú ideig nem tud szexuális kapcsolatot létesíteni, na az lelki sérülés. Na de ne keverjük már a fogalmakat. Huszonakárhány éves létére az anyjával szolgáltatja ki magát, gratulálok. Nekem leégne a bőr a pofámról a helyében, na de nem vagyunk egyformák.

2013. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem lelki sérült az ilyen, hanem egy lusta, elkényeztetett pitsa. Igaza van a 2.nak, nem kell mélyenszántó okokat keresni, mert felesleges.

Lehet, hogy nem volt még soha szerelmes, valószínű, hogy sosem él még egyedül vagy pasival, azért gondolkodik így. Majd kinövi. Vagy nem, mint az egyik válaszoló nővére. Bár előbb-utóbb neki is muszáj lesz.

BTW erről az jutott eszembe, hogy én azt szoktam mondani, hogy egyetlen dolog van, ami miatt felkelek reggel nyolc előtt: és az nem a munka. Namármost, ha lenne egy jól fizető állásom a szakmámban, ahová nyolcra kellene bejárni, akkor nyilván felkelnék. Csak most nem ez a helyzet, és nem is voltam még ilyen helyzetben soha (már az egyetemen sem vettem fel nyolcra órát, mert tudom, hogy akkor még életképtelen vagyok). A csajjal ugyanez a helyzet: ha lesz egy kapcsolata, ahol a pasijával ketten laknak, akkor majd szépen lassan megtanul főzni.


25/N

2013. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egy nagy szerelem és ebből a nagy szerelemből egy baba várás nagyban megtudja változtatni az embert. Példa a lányom,mindig tanult nem volt rá idő megtanitanom főzni,de mire elkezdtem volna tanitani addigra elváltam a férjemtől. Ő akkor már a főiskola végét járta. Akkor tájt jött az első nagy szerelem és vele együtt a főzés kedv is.:)Utána másik nagy szerelem még nagyobb főzés kedv és a barátja is besegít.Szerintem változni fog.
2013. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mert csak akkor kell tudni főzni ha van valakije, egyedül meg haljon éhen vagy költsön rengeteget kajára. Szégyellném magam ha nő létemre nem tudnék alap szinten főzni, leveseket, főzelékeket, rizst. Persze előny ha a férfi is képes ellátni magát. Szerintem nem tudja milyen jó érzés adni valamit aki így gondolkodik.

N

2013. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Simán megtanulna. Ha velem élne, akkor muszáj lenne neki, mert én imádok főzni és sportolni, tehát mindkettőt csinálná velem előbb-utóbb :D
2013. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Furcsa válaszok születtek, illetve néhányan elég keményen ítélkeztek. Egy olyan emberről, akiről semmit sem tudnak. No comment... Nyilván valamilyen szinten elfogult vagyok, de akkor is érdekes olvasni a véleményeket.

Azt nem tudom, hogy az anyjának segít-e főzni, látom, erre sokan lecsaptak, és rögtön elmondták a lányt mindennek. Egyszer mintha említette volna, hogy együtt sütöttek valamilyen sütit az anyjával, hogy aztán mi volt, nem tudom. Mondjuk ha nagyon szigorúan vesszük, akkor az emberek jó részét fel lehetne lógatni (többek között engem is), mert pl. otthon élnek, és nem költöztek el. A lelki sérüléshez csak annyit tennék hozzá, hogy pl. apa nélkül felnőni biztosan csodálatos és lélekemelő dolog lehet. Hogy nem tanult meg a csaj főzni... Hát igen, ez lehet mínuszpont, de fogadni mernék, hogy mindenkinek az életében van olyan dolog, amire nem lenne túl büszke.

2013. márc. 9. 22:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Jajj, nem kell ez a rizsa. Ha ennyire véded, akkor minek kérdezősködsz?
2013. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem az egészben az nem tetszik, hogy mi az, hogy pasi kedvéért kell megtanulni főzni ? Saját magáért tanuljon meg főzni, mert azért ez legyen már egy lánytól elvárható, hogy nem kell neki GPS a konyhában ! Ahogy egy pasitól is elvárható, hogy alapvető dolgokat tudjon a ház körül megcsinálni, egy képet a falra fel tudjon szerelni stb.
2013. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!