Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a lányról (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Egyszer beszélgettünk egy lány ismerősömmel, és azt mondta, hogy nincs olyan pasi a világon, akinek a kedvéért megtanulna főzni, és ha a pasi enni akar, akkor menjen haza. Nem tudom, hogy ezt komolyan gondolta-e, de ha igen, akkor eléggé sajnálom szegényt, mert akkor valószínűleg soha nem volt még igazán boldog egyetlen kapcsolatában sem. Kíváncsi lennék, ha mondjuk gyereke is lenne, akkor is így gondolkodna-e. Eléggé megdöbbentett ez a "beszólása", bár még egyszer mondom, lehet, hogy csak "poénnak" szánta, de nem éppen úgy hangzott. Nektek mi erről a véleményetek? Ha komolyan gondol ilyesmit valaki, akkor mennyire lehetett boldog, és mennyire értékes emberekkel találkozhatott (illetve mennyire értékeli a másikat)?
2013. márc. 9. 19:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16-nak üzenem, ha valakinek úgy jó hogy magára nem főz az az ő dolga és persze az is magánügy hogy esetleg egy valag pénzt kiad kajára azért mert nem főz magára!Ha te nem főznél és neked irnának ilyet biztos te is kikérnéd magadnak hogy kinek mi köze ahhoz hogy fözöl-e magadnak és hogy mennyi pénzt dobsz ki emiatt az ablakon!
2013. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egymagamra én is nagyon ritkán főzök. Általában csak ha jön valaki, vagy nagyon ennék valami finomat. De ettől még tudok főzni.
2013. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#19: Miért, nem tehetek fel kérdéseket? Kíváncsi vagyok, mások hogyan látják a dolgokat. No meg aztán néhány mondatból, látatlanul tényleg könnyen meg lehet ítélni bárkit. Ő nem tud főzni, oké, rossz pont. És rólad mi rosszat lehet elmondani, ami miatt el lehet ítélni téged?
2013. márc. 9. 23:05
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem az a bajunk vele, hogy nem tud főzni, hanem hogy nem is akar megtanulni. Én meg rendetlen vagyok. És akkor?
2013. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24-ke és te nem akarsz megtanulni rendet rakni?! De majd biztos nálad is jön egy bizonyos nagy motivációs helyzet amikor belátod hogy te jó ég ez ciki hogy rendetlen vagyok és jó lesz ha változtatok ezen az állapoton és igen képzeljétek azért mi mindenért képesek változni az emberek.Vagy ilyenről a büdös életbe nem hallottatok?! Mert ha nem ez is egy nagy fokú tudatlanság és még cikibb mint az ha valaki nem tud főzni!
2013. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!