Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolatban tudtad szakításnál, hogy most tényleg vége?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy volt már 1-2 különválás, mindig ugyanazzal az indokkal. Tudtad vagy az idő döntötte el az utolsó ilyen lépésnél, hogy tényleg vége mindennek?


Várom mindkét oldal válaszait, akik szerették még az illetőt és a szakítós félt is.


2013. márc. 12. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgymond tudtam. Ha elég hosszú ideig csinálod az ilyent (és én voltam elég hülye hozza), akkor egy idő után napnál világosabb, hogy sehova nem megy. S attól már csak egy egészen kicsi lépés, hogy eldöntsd: kitartasz a külön-variáció mellett. Vagy az együtt-mellett, persze, viszont az esetenként súlyos kompromisszumkötéssel jár.
2013. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Nekem volt ilyenem, 9 hónapig szenvedtünk, az első 2 hét nagyon jó volt, aztán csak szenvedtünk. Nem tudtunk egymás nélkül lenni, de egymással se.

Aztán valahogy ő vetett véget ennek, és beláttam vége. Pár hónap szenvedés azért volt.

1 évvel később rám írt, a lényeg, hogy hiányoztam neki, persze én már túlléptem ezen, és van egy normális barátnőm, aki nagyon jó mindenben, és a volt csajom a közelébe sem ér.

Persze szokásához híven megsértődött, de én már csak mosolygok rajta.

2013. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert eldöntöttem, hogy most nekem kell erősnek lenni, nem szabad meghátrálni. Sehova nem vezetett,az utolsó 2 szép évet elpazaroltunk a másikra, teljesen feleslegesen. 5 évet voltunk együtt összesen, utána majd 2 évembe telt, hogy valóban elfelejtsem, lezárjam, ne őt keressem mindenkiben. Őt azóta sem láttam, minden kapcsolatot megszakítottam vele, különben nem ment volna:(Most megvan végre a Hercegem, jövőre házasodunk össze, boldogabb vagyok, mint az exemmel bármikor, végre "hazaértem":)
2013. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

en is tudtam anno. beszelgettem valakivel, es mondtam neki, hogy szakitok X-szel. O meg azt mondta ra, hogy ugyse fogsz. ez annyira provokalt, hogy osszeszedtem magam es szakitottunk es soha tobbe semmi se.

egyszeruen nem szabad sajnalni, hogy vege. azert szakitottatok, mert nem vagytok osszeillok, akkor minek huznatok tovabb egymas idejet?

2013. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4%
Szakítós FELET. Amúgy meg még nem voltam ilyen kapcsolatban, remélhetőleg nem is leszek, de azt gondolom, hogy egy ilyen kapcsolatot csak az érdek tart össze.
2013. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!