Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság tényleg ennyire ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg ennyire ciki (leszbi téma)?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. A barátnőm csókolózott egy lánnyal, erre én dobtam megcsalás címszóval. Most mindenki rajtam röhög.

De nekem tök mindegy, kivel csókolózik, másik emberi lény, elvesztette a tartását, nem bírta magát tűrtőztetni, mindegy, hogy milyen nemű emberrel csalt meg. Meg amúgy is kamaszos dolognak tartom ezt az álleszbizést.

Amúgy a kapcsolatunk legelején volt róla szó, hogy nekem ez is megcsalás, szóval tudta, hogy gondolom a dolgot.


2013. márc. 18. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem baromira a te dolgod, hogy miért szakítasz vele. Ez a te értékítéleted, neked nem fér bele. Cső.
2013. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Krisike2 ***** válasza:
100%
rúgd fejbe jól a ribancot, na meg aki rajtad röhög, azt is
2013. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak tényleg nem értem, hogy miért terjedt el manapság, hogy ha egy férfi lát két nőt smárolni, vagy a nője benne lenne egy hármasban, akkor a férfinak el kell alélnia az élvezettől.
2013. márc. 18. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtobb ferfi sajnos ilyen es igy gondolja....de en a te velemenyeden vagyok, aparom szerint is megcsalas ha novel smarolnek, de nem is akarok :D


Csak az eretlen tacskok rohognek ki emiat.....hidd el


Sajna eleg sok pasi odaig van es lecserelne barmikor a szereto baratnojet egy leszbiparra....ezt csak tapasztalatbol mondom (beszelgetes haverokkal ilyesmi) a parom soha nem tenne ilyet, o is ilyen gondolkodasu :)

2013. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elalélni, senki sem foglalta ezt törvénybe -.-


Nyilván azok a pasik hangot adnak tetszésüknek, akiknek ez tetszik.... De csak addig ám, amíg nem tudják elképzelni hogy egy nő beleszerethet egy másik nőbe és ők kiesnek a körből...

2013. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én veled értek egyet kérdező.

Igazad van.

2013. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolatban az számít, hogy ti ketten miben állapodtok meg. Az a normális.


Ha mindketten úgy gondoljátok, hogy belefér delfinekre gondolva maszturbálni és széklábat dugni a seggetekbe, akkor az is normális.


Ha te a kapcsolat elején is mondtad, hogy számodra nem fér bele, ha mással - akár egy másik lánnyal - csókolózik, akkor bizony nem tartotta be a megállapodást, így jogosan szakítottál (nem mondom, hogy te jártál jól, neki is jobb nélküled).


Én el tudok képzelni olyan kapcsolatot, ami a kizárólagosságon alapszik (pl feleségemmel most ilyen), de olyat is ahol a felek több szabadságot kapnak (volt olyanban is részem, az akkori barátnőm volt közben más pasival/lánnyal is és én is randiztam másokkal - és nem zavarta egyikünket sem).

Itt viszont más a helyzet. Részedről egyértelmű, hogy mit akarsz és nem azt kaptad. Jól tetted amit tettél.

2013. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!