Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre fog igy menni a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre fog igy menni a kapcsolat?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a páromat,söt ez nálam már szinte "beteges" azt állitja,de nem tehetek róla ugy érzem,hogy ö az igazi,sokszor örül,hogy ennyire rajongok érte és azt mondja mindig is ilyen nöröl álmodot aki mindent meg tesz a kapcsolatért,tudunk beszélgetni,nevetni szóval szeretünk együtt lenni.

Viszont tegnap,tegnap annyira bepörgetett az elözö kapcsolatával kapcsolatba és össze vesztünk és elrohant otthonról,hiába hivtam nem vette fel,nem irt vissza,lehet hogy tulzásba vittem,de aggodtam miatta nehogy valami baj történjen,hogy idegessen vezet.erre este felhivot,hogy ö nem birja tovább velem én idegesitem,egy önzö ember vagyok aki csak kiakar sajátitani és,hogy fejezzük be a kapcsolatot.ma reggel megint felhivtam,hogy akkor talán kialudta magát tudunk normálissan beszélni és erre ugyan ezt vágja a fejemhez,hogy én ne hivogassam mert vége,mert nem nöttem fel a kapcsolathoz,mert ugyanis neki az ellenörizgetés,hogy felhivom,hogy merre jár mit csinál!De ez eddig nem volt probléma és nem is ellenörizgetni akartam.mit csináljak szerintettek???


2008. jún. 10. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Túlságosan nyomulsz rá, emiatt ő menekül előled.

Adj neki egy kis teret, távolságot.

Tudom, hogy nehezen tudod ezt megtenni, mert nagyon szereted őt, de ha ennyire tepersz érte, akkor nagyon hamar el fogod őt veszíteni.

2008. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok????

Hát agyál neki időt,bizti fog gondolkozni,főleg ha szeret is:)

Minden kapcsolatban kell egy kis"Nélküled", nem lehet mindig egymás nyakán lenni!:)

2008. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudom,de ö ezt szerette,és soha nem mondta,hogy ez sok inkább ha rosszabb napom volt és annyit nem foglalkoztam vele akkor azt mondta,hogy mi van már nem szeretsz vagy más után nézelödök.csak most kicsit magam alatt vagyok 3 hét mulva költözünk be az uj házunk ba,már az esküvönket tervezgetjük,összel szeretnénk,már babával is probálkozunk,mert ugy érezzük most már jöhet és nem akarom azt,hogy esetleg becsuszik a baba és akkor fog elhagyni
2008. jún. 10. 13:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem stabil ez a kapcsolat, akkor minek tervezgettek ilyen komoly dolgokat? Ez elég nagy felelőtlenségre vall. Még legalább két évet kéne várni ezzel a babaprojecttel, ha nem akarod egyedül fölnevelni a kicsit.
2008. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én 22 ö 29.pont hogy nem vagyunk egésznap együtt egésznap dolgozunk általába ha lazább napunk van fél7 fele érünk haza.akkor persze gyorssan vacsit csinálni stb megbeszéljünk kivel mitörtént az nap,de nem szoktunk veszekedni
2008. jún. 10. 13:12
 6/13 anonim válasza:

Szia!

Nem tudtam leszurni a magyarazatodbol, hogy "hisztisen" vagy "normalisan" vitaztal vele!

Szerintem minden no kibukna, ha a pasija az elozo kapcsolatrol beszelgetne vele, ha nem is beszelget csak utalast tenne ra akkor is, en legalabb is kibuknek.

Nem sokat tudtunk meg a pasid jellemerol es ezert nehez megmondani, hogy vege lesz vagy nem a kapcsolatotoknak, azt mondod, hogy nem zavarta, hogy "ellenorizgeted" telefonon, lehetseges, hogy zavarta csak nem szolt neked, de az is lehet, hogy meg mindig haragszik rad es azert mondta azt.

A legjobb dolog az most amit tehetsz, hogy varsz es nem hivogatod telefonon, hogy legyen ideje atgondolni a tortenteket es a kapcsolatotokat. Ha elfogatsz egy tanacsott akor, ha vissza megy hozzad, ne hivogasd olyan gyakran telefonon csak ha mar 3 oraja nem ert haza akkor hivd fel hogy merre jar, hogy erezze hogy aggodalombol hivod es nem ellenorzes keppen, mert ratudsz kerdezni mikor haza ert arra, hogy merre jart. Lehet. hogy a haverokkal van sorozni es cikki neki ha felhivod, " dragam hol vagy?"

De most neked az a dolgod hogy varj hisz tudod:

'' Ha szereti a szallast haza ter!!! "

es ez igaz a pasikra is !!

2008. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
eddig minden jó volt és nem érzem magam hibásnak talán azzal,hogy tegnap sokat hivtam,de aggodtam és ez szerintem természetes.nehezen indult a kapcsolatunk,de 2 éve annál jobb és ugye hitelbe vágtuk magunk stb lehet e miatt is ideges,de szerintem nem kellene igy bánni velem amikor magyarán kinyaltam a segét eddig,amit lehet eddig rosszul tettem
2008. jún. 10. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:

De figyu.. egyszer mindent megelégel az ember, hiába jó egy darabig! Most gondolj bele, sok minden van, amit te is szeretsz, de ha már 2 hétig folyamatosan azt kéne csinálnod már te is megőrülnél!

Ha nem akarod elveszíteni, szerintem beszélj vele, és ígérd meg, h megváltozol, és felfogtad mi a gond, de azt gondolod, h jól megértitek egymást, és nem akarod elveszíteni.

2008. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ.félre értés nem hivogatom egésznap.tegnap mikor berágtam azon hogy azt mondta,hogy volt nöje ölelgethetné még mindig de már nem akarja,erre rágtam be és vissza kérdeztem,hogy miért te még ennyi idö után is azt akarod hogy ö ölelgessen erre elrohant eltelt egy kis idö utána hivtam,hogy merre jár,meghogy magyarázza meg ezt a dolgot amit mondot,mert ilyet soha nem mondot,söt még célzást se!!
2008. jún. 10. 13:18
 10/13 anonim válasza:
Par nap mulva vissza fog menni csak legy turelemmel es hagyd, hogy o keresen, ha jol ertem te maradtal a kozos lakasba es o ment el, ugy hogy igy is ugy is vissza fog menni es akkor megtudjatok beszelni a dolgot. Tudom rosz tetlenul ulni es varni mikor jon vagy szolal meg a telefon, de megfog ne aggodj!! Csak legyen egy kis turelmed
2008. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!