Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziósnak érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósnak érzem magam nincsenek barátaim, sosem volt barátnőm sem . Szerintetek így érdemes tovább élni normális életet?

Figyelt kérdés

elég furcsa és beteg dolgok járnak az eszembe mostanában.

18F



2013. márc. 19. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sincsenek barátaim, de több baj van velük, mint amennyit nyersz. Nálam így volt. A mai világban az igaz barátság nagyon ritka. Kamubarátok meg nem kellenek. Viszont egy pár már igazán jól jönne.
2013. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Irhatsz privátot ide is.
2013. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia, a barát téma könnyen megoldható, biztosan van valamilyen érdeklődési köröd, lehet ez a horgászattól, valamilyen sporton keresztül a kockulásig akármi.Elkezdesz beszélgetni valakivel akinek hasonló érdeklődési köre van, és már is van 1 elég jó közös pont, ahonnan csak felfelé vezet az út.A barátnő kérdésben az a baj, hogy többségetek rá van parázva.Nem kell baromira menőcsávónak lenni és 14 éves korban összeszedni minden szutyok nőt.Azt az élet hozni fogja, munkahely, iskola, hobbi bármi kapcsán, hogy szóba elegyedsz egy csajjal, akivel ki fog ez alakulni.Akik erőltetik többnyire kudarcot is vallanak.Egyik legjobb barátom is ilyen már több mint 100 csajt vitt ágyba 24 évesen, és amikor leültünk komolyabban beszélgetni egy jót elmondta, hogy fizikálisan nyilván boldoggá teszi, meg jót tesz a kis egójának, hogy tud vele dicsekedni, csak éppen nem boldog.Mert nem tud egy értelmes barátnőt találni magának.Ez a titok az egészben le kell sz*rni, és a gép dobni fogja a lehetőséget, persze amikor ott van akkor ki kell használni.Kicsit a barát témához, nekem a sport rengeteg ismerőst, és számos jó barátot hozott.Lemész mondjuk egy küzdősport edzésre, ott ki fog alakulni egy bajtársias hangulat, utána itt ott összefuttok, mondjuk buliban és a dolog megy magától.
2013. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem sem volt még barátnőm,ha öngyilkos leszel akkor vége az életednek,nem lesz több próba,szerintem érdemes próbálkozni sok lánynál nem halsz bele,ha elutasítanak,egyszer úgyis lesz valakid,NAGYON ritka,ha valaki egyedül hal meg (mármint bnő,vagy feleség nélkül)
2013. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mintha csak én tettem fel volna a kérdést... Amúgy könnyű másoknak monitor mögül írni, hogy barátkozz főleg akkor, ha az embert csak f@sszopó debilek veszik körül mindenhol... Amúgy kitartás mást nem lehet tenni, egyszer úgy is jobbra fordul minden (vagy nem)...
2013. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!