Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a nyitott kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy jártok/házasok vagytok, de közben azzal keféltek, akivel kedvetek szottyan.
2013. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Azt, hogy csak a szex miatt kell részedre a nő!
2013. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Az általában azt jelenti, hogy valaki együtt él valakivel és közös megállapodás szerint csajozhatnak, pasizhatnak nyugodtan. Még is van egy biztos pontjuk.
2013. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vállalt kapcsolatban élsz, de bármelyikötök qrhat jobbra, balra, néha egymással.
2013. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1,3 ,4! egyet értek N
2013. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott kapcsolat két okból képzelhető el:

1. Már nincs köze a párnak egymáshoz, csak anyagi, társadalmi érdekből vannak együtt, nem akarnak válni. Kifelé a boldog család képét mutatják, de mindenki a maga útját járja.

2. Megvan a kölcsönös bizalom, szeretik egymást, de mindkettőjüknek igénye van a változatosságra. Ilyenkor akár együtt is (többes felállás, swinger), külön-külön is szexelnek másokkal.

2013. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem korlátozzák egymás másokkal történő szexuális érintkezését.
2013. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A hatosnak egy pont jár, mert leírta a tutit.

Én azonban nem tudnám a birtoklási vágyamat annyira feladni, hogy belemenjek egy ilyenbe. A házasság egészem másról szól. Az a családalapításról, a gyerekvállalásról, a felelősségről, az egymáshoz tartozásról.

Miért kell egy ilyen párnak összeházasodni?

Na látod, nekik csak egy papír a házasság.

Egy rakás problémát vet fel a nyitott házasság. Egy rakás lehetőség arra, hogy olyan emberrel fuss össze, aki esetleg jobb a nejednél, vagy a férjednél. Ez feszültségek tömegét okozza. Ennek mindig a gyerekek isszák meg a levét.

Ismerek ilyen embert, és templomi esküvője volt, Minek kellett az Isten előtt összekötni az életüket, ha mégy véletlenül sem tartják be azt, amit a pap előtt megfogadtak?

Szerintem ez nem házasságba való dolog.

Mindegy nekem hogy ki kivel, mikor, és hol, de nem a házasság kötelékében tegyék, mert ott és akkor örök hűséget fogadtak egymásnak.

2013. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8. Azért ez nem ilyen egyszerű... gondolj csak bele, összekötöd valakivel az életed, és x év múlva teljesen megváltozik a szexuális igényszintetek. Velem előfordult. Én mondjuk a válást választottam, mert megtehettem, de sok olyan sorstársam van, aki nem tud válni.

A másik, hogy a házasság nem csak a gyerekvállalásról szólhat. Ismerek a 2. csoportba tartozó, nyitott házasságban élő párt, nincs gyerekük, nem is szeretnének.

2013. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Kilences! Voltál már esküvőn? Hallottad, hogy mit fogadnak egymásnak a házasulandó felek?

Ha nem tartják be miért nem élettársi kapcsolatban vannak?

2013. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!