Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne elmondanom a szüleimnek, hogy nagyon szerelmes vagyok? 16/F

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Izé.. Szülő gyerek kapcsolaton múlik. Nem hiszem, hogy zavarba jönnének. Nem tudom milyen kapcsolatod van a szüleiddel. Ha feltetted ezt a kérdést akkor valószínű nem túl "zárkózottak". Valószínű szerintem, hogy elmondhatod nekik. Illetve mond el. Nekem még sosem volt szerelmem, remélem majd lesz. De ha lesz én nem fogom elmondani neki. Azért nem mert egyszer úgy is észre veszik. De látom te el akarod mondani a szülőknek. Szerintem mond el, nem ciki.
2009. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minek akarod elmondani? Rakj ki egy képet róla...bármi által rájöhetnek maguktól is. Vagy pl ha hazaviszed a lányt.

Vagy jobb lesz attól hogy megmondod az ősöknek hogy figyeljetek szerelmes vagyok?

2009. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha az én fiam lennél és ilyen marhasággal kábítanál hát én esküszöm kivágnálak az ablakon! Szerelmes! Jó hogy nem homi!

Mi ebben a ciki édesegyöcsém? Max ha szakítottok akkor majd ezt fogja apád mondogatni: Pedig milyen szerelmetes voltál! Szerinted ők nem voltak? Ja igen gólyahozott. Bár igaz ami igaz 22 évesen én még ilyet nem mndtam, csak annyit, hogy szeretem. Bár nekem kicsit szegényes az érzelmi intelligenciám.

2009. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj, Te, miért lenne ciki????? A szerelem csodálatos dolog!!!! Azon kívül úgyis észre fogják venni, hogy sosem ott jár a fejed, ahol kéne...:)
2009. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!