Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti el tudtátok felejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti el tudtátok felejteni az exet (elsőt)? Én hogy felejtessem el a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapja vagyunk együtt én vagyok neki a második barát, az első barátja vette el a szüzességét, az első barátjától kapta az első csókot stb


kb 1,5 hónapja szakította meg végleg az exel a kapcsolatot(az én kérésemre) és azt mondja nem hiányzik neki, nem is gondol rá, csak én tartom szinten az emlékét mert vájkálok a múltjában és mindig kérdéseket teszek fel neki a múltjával kapcsolatban


azt mondja belém szerelmes, és azt is mondja két emberbe egyszerre nem lehet szerelmes


beetettem hogy elviszem hazugságvizsgálatra(poligráfra) és ott minden kiderül, erre azt mondja fél attól, hogy olyat mutat ki a gép amit nem érez,azt mondja féla ttól, hogyha ilyen szuperszónikus(ezt mondta) a gép és ha ilyen ügyes(ezt is ő mondta), akkor lenyúl olyan mélyre,amiről ő nem tud. Én erre mondtam neki, hogy amit nem érez az nem létezik, kérdeztem hogy akkor érez valamit az exe iránt, erre ezt felelte: "úgy érzem nem érzek, csak irántad"


el kell mondjam hogy ez a leányzó nagyon tapasztalatlan és sokszor még magával sincs tisztába, nem lehetséges, de akkor miért fél attól, hogy a gép kimutatna olyat amiről nincs tudoomása? ez mi lehet egy lánynál?


2013. márc. 29. 10:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mivel én nem jártam azokkal a pasikkal, akikkel először csókolóztam/szexeltem, nekem annyira nem nehéz nem gondolni rájuk.

Ha a barátnőd lelkizős, romantikus alkat, akkor lehet nehezebben felejti el, én mondjuk nagyon hamar túlteszem magam másokon.

Ezzel a hazugságvizsgálós témával szerintem rohadtul mellélőttél. Egyrészt szerencsétlen csaj nyilván maga sem tudja, hogy mit érez, így a hazugságot sem mutatja ki.

Mi lehet? Rohadt nagy bizonytalanság. Én tuti, hogy nem foglalkoznék olyan emberrel, aki azt sem tudja, mi a bánatot akar az élettől, önmagától, másoktól. Ha te szereted és kitartasz mellette, akkor legyél türelmes, de ne ilyen idiótaságokkal "fenyegesd".

2013. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hanariko ***** válasza:
100%

"Rögtön az első pasinak szét tette a lábait??? Jól kezdi a kiscsaj, mit ne mondjak, lesz ebből még prostituált, ha ilyen könnyen megy neki."


És mégis honnan tudod hogy mennyi időt volt együtt az első pasijával? Lehet hogy egy évet is jártak, mire lefeküdtek.

Ez a hirtelen ítélkezés viszont rólad sok mindent elmond. -.-

2013. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Rögtön az első pasinak szét tette a lábait??? Jól kezdi a kiscsaj, mit ne mondjak, lesz ebből még prostituált, ha ilyen könnyen megy neki."


Az ilyen nőknek, mint te, különleges helye van a pokolban.

2013. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!