Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lehetetlen szerelemnek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lehetetlen szerelemnek ez a legmagasabb fokozata! (? ) Nem vagyok egy pesszimista ember, de akkor is.

Figyelt kérdés
A történetem már az elejétől fogva sem nevezhető egy átlagos szerelmi ügynek. Ott kezdődött minden, hogy tavaly szeptemberben egy csoportba kerültem a suliban azzal a lánnyal, akibe utána gyakorlatilag egyből beleszerettem. Évfolyamtársak vagyunk (tehát már itt elég problémás az ügy), de őszintén megmondva előtte még név alapján sem ismertem ezt a lányt. Az igazán nagy baj viszont az, hogy ő egy gyönyörű és kedves lány, akit mindenki szeret, gondolom egy csomóan odavannak érte, én meg egy átlagos szürke egér vagyok, különösebb érdekességek nélkül (kinézetre nem vagyok csúnya, de ez önmagában nagyon kevés). Mivel azonban teljesen szerelmes vagyok belé, egy próbát mindenképp teszek, valamelyik hétvégén majd meghívom valahova, bár a kimenetel nem kérdéses sajnos. (Ne írja senki, egyébként egyáltalán nem vagyok egy pesszimista ember, de ez az egész kezd egyre jobban a padlóra küldeni.) Voltatok ti valaha is hasonló vagy ennél akár még reménytelenebb szerelmi helyzetben?
2013. márc. 29. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

màr több éve ilyen helyzetben vagyok az idő ami lassan segít de legalàb pàr év még és remélem elfelejthetem az illetőt

L/18

2013. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem ez a legmagasabb fokozat. :S

Amúgy attól, hogy sokan odavannak érte, lehet hogy benned lesz meg az a valami, ami majd megfogja a csajt.

2013. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jobb mint ha kétségeid vannak.
2013. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg olyat szeretek akinek barátnője van.. Legalább neked van egy csepp esélyed, hiszen még szingli a lány..:)
2013. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te, szerintem meger egy probat. A lanyok szeretik ha a fiuk teszik meg az elso lepest es nincs semmi vesziteni valod. Ha pedig nemet mondd, hagyd ugy a dolgot. Csak rosszabb es roszabb lesz haerolteted a dolgot.
2013. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húúú, hát én ennél sokkal rosszabb helyzetben vagyok.

Szerintem próbálkozz, és ne add fel egyhamar. Életem első szerelme úgy "kapott meg", hogy sokáig próbálkozott...nagyon sokáig. az elején nem kedveltem őt, utána annyira beleszerettem...hogy huhh. Csak épp 200 km. választ el minket.... tehát sz@r az egész és más problémák is vannak, nem megyek bele..

Sok sikert neked! :)

2013. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!