Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekkel nehezen fogok párt találni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

nemrég lett vége a kapcsolatomnak.van 2 kicsi gyerekem.fogok találni magamnak normális pasit aki elfogad a gyerekeimmel együtt?elsősorban azok válaszát várom akik hasonló cipőben járnak,és tapasztalatból tudnak tanácsot adni.előre is köszönöm.privit is írhattok.


29/N


2013. márc. 30. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
pasi vagyok és nálam sem kizáró ok egy vagy két gyerek. Persze ennek sok tényezője van, pl a körülmények, hogy hogy születtek és miért születtek a gyerekek. De mivel mondtad, hogy kislányod is van nálam ez már félsiker hiszen pont tegnap hajnalban öntöttem ki a szivemet hogy mégiscsak szeretnék magamnak a gyereket aki lehetöleg kislány legyen :D
2013. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mindkét gyerekem kislány:) 1 és 3 évesek.
2013. márc. 30. 20:47
 13/20 anonim ***** válasza:

ez csak te rajtad múlik :)

nekem is kislányom van na meg egy kisfiam

legalább ez az egy dolog amit jól sikerült csinálnia..


második.

2013. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Mi mindketten egy-egy lányt hoztunk a kapcsolatba. Lesz akinek kelleni fogsz gyerekestől is.
2013. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 lány testvérem,és az egyik egy ideig úgy volt,hogy apa nélkül.

És szerintem ha valaki normális ember,akkor a gyerekeidet is fogja szeretni.

nekem pl nem lenne akadály,sőt szeretem a gyerekeket.

Szóval ez nálam nem téma.Másnál nem tudom.De aki olyan,annak nem lesz baj ez.

2013. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
örülök,hogy ennyien úgy vagytok vele,hogy nem lenne akadály.
2013. márc. 30. 20:58
 17/20 anonim ***** válasza:

15ös vagyok megint.

Csak azért írok megint,hogy a többség itt örülne,ha életében elöször pinát látna,szóval erre ne alapozz annyira.De az tény,hogy sokan vannak ,akik szeretik a másikat úgy is,hogy van mástól gyereke.

De az is,hogy sokat szenvedsz,amire azt megtalálod,aki neked is megfelel,és szeretné a családod is.

Én írnék neked,de attól tartok,nem tetszenék...a legtöbb nőnek sajna nem tetszem.Volt akinek,de attól még kevésnek.

2013. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm 17-es,hogy leírtad az őszinte meglátásodat.miért gondolod,hogy nem tetszel senkinek?
2013. márc. 30. 21:07
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:03



Miért gondolod hogy csak olyan ír ide aki nem látott pi.nát?Én már jó pár pi.nát láttam és jártam is benne,de akkor sem kellene 2 gyerekes nő ennyi.Had én döntsem már el.Nevetséges...miért baj az neked ha nekem nem kell 2 gyerekes nő?Másnak igen,nekem nem.Az nem jelenti azt hogy nem találhat magának.Most miért hazudjak?Leírtam a véleményem minden rosszindulat nélkül.

2013. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
csak arra kérlek benneteket,hogy ne itt veszekedjetek.én teljesen megértem azt is aki nem jönne össze olyan nővel akinek mástól gyereke van.senkire nem lehet ráerőltetni más gyerekét.pont azért írtam ki ezt a kérdést,mert tudni szeretném ki,hogy áll a dologhoz.
2013. márc. 30. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!