Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván boldog húsvéti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván boldog húsvéti ünnepeket a barátnőm lehetséges hogy kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapja vagyunk együtt, és állítólag halálosan szerelmes belém. De ha ez igaz miért nem hív vagy ír azonnal ha felkelt, miért nem kíván boldog ünnepeket, miért nem akarja hallani a hangomat sokszor(nekem sokkal többször hiányzik, és mindig az ő jelzésére várok)? Igaz nagyon elfoglalt, mert egyetemista és el is van maradva. De akkor is ez neki szerelem??? Miért van velem ha ilyen? Nem akarom hogy elhagyjon de mégis nem értem a dolgot. Azért meg nem lehet velem mert nincs senkihez máshoz menni, mert azt mondta ő már volt egyedül és akár most is kibírná egyedül szóval nem lehet ez. DE egy állítólagosan halálosan szerelmes lánynak miért nem jön magától pl az, hogy boldog húsvéti ünnepeket kívánjon a szerelmének? Pff én meg ajándékkal is készülök/készültem holnapra,"locsolásra". Síralmas egy helyzet és tragikus is egyben.
2013. márc. 31. 13:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én se kívántam még senkinek húsvétot, mert egyrészt rohadtul hidegen hagy, ha nem lenne tele ilyenkor nyuszikkal meg tojásokkal minden, fel se tűnne hogy húsvét van... Másrészt nálunk valahogy hétfőn szokás boldog húsvétot kívánni, alapból akkor találkozunk több fiú ismerősömmel :D Ők olyankor boldog húsvétot kívánnak, én pedig viszont kívánom nekik :D

Reggel meg nekem se az első gondolatom a barátom.. Imádom, szeretem, mindig vele lennék legszívesebben, de van hogy más dolgom van, főleg reggel szeretem előbb kimosni a csipát a szememből, kajálni, hasonlók, és utána jön ő :DD

Összefoglalva: Nálam pl. rohadtul nem számítanak az ünnepek, kb. az összes hidegen hagy :D

Ne hisztizz ilyeneken.

18/L

2013. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!