Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván boldog húsvéti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván boldog húsvéti ünnepeket a barátnőm lehetséges hogy kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapja vagyunk együtt, és állítólag halálosan szerelmes belém. De ha ez igaz miért nem hív vagy ír azonnal ha felkelt, miért nem kíván boldog ünnepeket, miért nem akarja hallani a hangomat sokszor(nekem sokkal többször hiányzik, és mindig az ő jelzésére várok)? Igaz nagyon elfoglalt, mert egyetemista és el is van maradva. De akkor is ez neki szerelem??? Miért van velem ha ilyen? Nem akarom hogy elhagyjon de mégis nem értem a dolgot. Azért meg nem lehet velem mert nincs senkihez máshoz menni, mert azt mondta ő már volt egyedül és akár most is kibírná egyedül szóval nem lehet ez. DE egy állítólagosan halálosan szerelmes lánynak miért nem jön magától pl az, hogy boldog húsvéti ünnepeket kívánjon a szerelmének? Pff én meg ajándékkal is készülök/készültem holnapra,"locsolásra". Síralmas egy helyzet és tragikus is egyben.
2013. márc. 31. 13:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
-.-'
2013. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

tessék itt vagyok.... hogy te milyen vagy... el tudod képzelni hogy milyen az amikor fáradtan ébredtem ma és nekiláttam rajzolni a szerkezettan házimat??? lépcsőt és elbasztam kezdhettem újra és még nem is ebédeltem, telón meg utána akartalak hívni ebéd után

aztán pár perce ránéztem az órára: Úr isteeeen! mondtam és erre gondoltam evés előtt hívom a szerelmemet, erre mi fogad, egy olyan sms ami fáj nekem....

2013. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Úgy viselkedsz mint egy hisztis p*csa. Ha a barátom elvárná hogy folyton bizonygassam hogy szeretem tuti a falra másznék
2013. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A hisztis nőnél csak egy rosszabb van. A hisztis pasi. Isten mentsen, hogy ilyen hisztis pali legyek!


28F

2013. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nem olvasom el a válaszokat, hiszen ismerem a gyakori kérdések oldal kommentelőinek stílusait.


de rohadtul fáj amikor a Szerelmemtől jön egy ilyen sms: Boldog húsvéti ünnepeket kíván egy balfa.z pancser, aki mindig abba szeret bele, aki nem viszonozza ezt. Üdvözöl az állítólagos szerelmed halálközeli élményből


most az elejének örültem, szóban akartam mondani neki, erre utána olvasom????? mi a f.* van már megint???????,!!!


már félek bármiféle smst kapni a páromtól, mondjátok miért????????? és miért fáj ennyire hogy szeretem őt? Már kérdeztem a legutóbbi veszekedésünkkor, hogy miért szeretem őt ennyire Istenem?

2013. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

azt mondtad nekem tegnap éjjel/ma hajnalban hogy bármikor hívhatlak holnap

1. már akkor is tudtam hogy végre el kell kezdenem az egyik legnagyobb volumenű beadandómat.. de ha neked így jó, hát nemtom hogy fogok tudni tanulni melletted, egy biztos meg fogok bukni egy rakás tárgyból és nem fogok tudni fizetni 10-14 ezer forintokat kreditek és elbukott tárgyak miatt....

2013. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Most miért nem ír ide senki? üdv a barátnő..
2013. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Beteg ember vagy!!! Ha ilyen lenne a barátom, rég otthagytam volna! Nálunk fordítva van. Ő a fősulis, én még csak gimis(,de én is tovább akarok tanulni). HA TANULNIA KELL AKKOR TANUL. Akkor nem találkozunk. És nem hisztizünk hülye kis sms-eken meg mittom én. Hiányzunk egymásnak, de ki lehet bírni. Fogd fel! Ha nem tanul a barátnőd cseszheti az életét... Nyilván nem akarja magát eltartatni valaki mással, jó munkát szeretne, a családjának biztos jövedelmet. De ha nem hagyod tanulni, akkor ez nem fog valóra válni! Szóval hagyjad tanulni!!! 17/L
2013. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

így is cseszhetem már lassan, de akkor vele fogom megfizettetni, ha már nem hagy tanulni, nekem nincsen több tízezresem a bukott krediteket fizetgetni, halasztani, és csúszni meg nem akarok!

nálunk kérdező a gimis, én meg a kérdező szerelme vagyok

2013. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? mert egyikőtök sem egyetem-érett...

mi a búbánatért kell sms meg telefon egyfolytában, hogy már sok

nagy szerelem..pf látom

2013. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!