Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a páromnak rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a páromnak rossz a helyesírása?

Figyelt kérdés

Tudom, nem egetrengető probléma, de borzasztóan zavar, hogy olyan alapvető helyesírási hibákat ejt, amit a 9 éves unokaöcsém már megtanult. Nem azért mondom, biztos nekem is vannak hibáim, amiket nem veszek észre. De az ilyen j-ly, meg o-ó hibákkal kikerget a világból. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy lehet ilyen rossz a helyesírása, ha 4-es 5-ösre érettségizett. Egyáltalán nem buta srác...

Nem akarom bántani vele, de néha megjegyzem neki, hogy ezt így, vagy azt úgy kell írni, mert szerintem a munkáját illetően sem túl hasznos, ha az ügyfelének írt levelében hibák vannak. Én legalábbis nem tudnám komolyan venni, ha arról volna szó, hogy akivel üzletelni akarok, nem tudná helyesen leírni a dolgokat.

Hogyan "vegyem rá", hogy jobban figyeljen az írására? Vagy ha 20 évesen nem tud helyesen írni, akkor ez már nem is fog javulni?


2013. márc. 31. 21:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Drágám az a lényeg h te tucc hejessen irní!
2013. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit ér az érettségi manapság
2013. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%

Diszgráfia a titka a barátodnak. Ezért téveszt. De tudod mit. meg sem érdemlesz egy ilyen embert ha ez "zavar".

Egy helyesirás könyvel biztosan boldogabb leszel, mint egy hús vér emberkével.

2013. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
amikor sietek én is sok ilyen hibát ejtek gépelés közben, de mikor tollal, ceruzával írogato kakkor a helyesírásom nekem is kifogástalan. Lehet nála is ez a helyzet :)
2013. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
mikor ír helytelenül? mert pl ha én csetelek valakivel akkor néha én is simán leírom a hülyét hujével stb.. nem azért mert nem tudok hanem mert így egyszerűbb..rám is sokan rám szóltak emiatt :D
2013. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én se lennék olyannal együtt, aki nem tud helyesen írni.


Na jó, talán csak akkor, ha egyébként minden másban passzol nagyon.

2013. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Diszgráfia mert nem tudott megtanulni helyesen írni?

Hogyne

2013. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
mekora barmok vanak akik még hejessen se tudnak irni
2013. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7-ment a mínusz neked, mivel azt sem tudod mi a diszgráfia és úgy nyomtad a szövegedet.
2013. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, ne légy ilyen primitív, kérlek.

Mellesleg az könyvvel, nem pedig könyvel (ugyanis ő nem könyvel (el) semmit :)


Nem csak chat-en ír össze-vissza. Az ügyfeleinek is, suliban a füzeteibe is...

2013. márc. 31. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!