Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol érdemes normális párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Hol érdemes normális párkapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

Diszkóba már nem járok, meg az amúgy is az 1 éjszakások gyűjtő helye,(pardon a kifejezésemért)meg oda inkább szórakozni járnak az emberek.

Melyik az a hely ahova érdemes be nézni, normál párkapcsolat céljából? Mert már a magány nagyon emészt. :S


22/F


2013. ápr. 1. 12:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A kezdeményező készséggel soha nem volt baj, max. ha nagyon messze lakik a hölgyemény akkor lehet kis gond, hogy nemtok olyan gyakorisággal eljárni hozzá, mert ugye közmunkapénzből nem lehet nagyon mit kezdeni, max. ha lenne mellette diákigazolványom, akkor feleződne az utazási költség, de mondjuk azt is meglehetne oldani... :)
2013. ápr. 1. 13:11
 12/27 anonim ***** válasza:

Hát válassz lakhely szerint!:)

Én is nézem azt!

Az Eropolisban vagyok.

2013. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bulizni egyedül, vagy szervezz be 1-2 bolondabb havert, vagy nem tudom...ha éppen ráérnek :) És ha a leszólítással nincs gond, akkor sikered lesz :) Figyelj, bulizni is járnak olyan lányok, akik nem csak egyéjszakás kalandokat akarnak, ezt tudom magamról :) És vannak olyanok is, akik nagy bóknak veszik, ha meghívod őket egy üdítőre, egy 4-5 perc szemezés után :) Próba cseresznye, ha normális, akkor nem fog bunkón lekoppintani, ha épp van barátja, vagy nem kellesz neki, ha meg nem normális, akkor áldja meg a sors :D
2013. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Értelek utolsó de én nem szexkapcsolatot akarnék keresni (ha jól értelmeztem az oldal lényegét) ha nem egy biztos, normális párkapcsolatot, és nem is a fullos csajokra megyek/mennék mert tisztában vagyok a határaimmal. :)
2013. ápr. 1. 13:19
 15/27 anonim ***** válasza:
Nézd, az életben a kapcsolat létrejötte után derül ki, hogy mit akar tőled az illető. A neten meg oda van írva. Olyat tudsz választani, aki pont olyan kapcsolatot írt le a vágyai közt, amilyen a Te elképzelésed.
2013. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hát ha még Budapesten laknék akkor lehet, de én Hódmezővásárhelyen lakok az meg nem kimondottan "nagy város", ahol hemzsegnek a szingli, normális csajok. :D
2013. ápr. 1. 13:35
 17/27 anonim ***** válasza:
Légy kreatív, kezdeményező :) Annyi jópofa, kedves ismerkedési lehetőség van. Figyelj, ha valaki olyan lelkületű, mint Te, vagy már csak a kisugárzásod/arcod/mosolyod/kedvességed tetszik a lánynak, akkor rohadtul (!!!!!!!) nem fogja őt érdekelni, hogy milyen dadogva mész oda hozzá, vagy milyen hülye indokkal. :) A lényeg, hogy legyél kedves, laza, mosolygós, ne add fel 5 mp után a kedvességet és a mosolygást, hagyd azért, hogy közben a lány levegőt vegyen, tehát ne daráld a dumát, légy természetes :) (A nemtom hanyadik voltam :D Utolsó előtti, azt hiszem)
2013. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Okés, de nem is a kezdeményezéssel volt gondom ha nem azzal, hogy hol? :)
2013. ápr. 1. 14:05
 19/27 A kérdező kommentje:
Ja jó! Nem figyeltem utolsó. :) Az a gond, hogy EGYÁLTALÁN nincs baráti köröm és ez okozza a lrgnagyobb problémát. :S
2013. ápr. 1. 14:11
 20/27 anonim ***** válasza:
De hát a neten beírod, hogy Hódmezővásárhely, bármelyik társkeresőben.:)
2013. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!