Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít Nektek a fiúk külseje, kinézete?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 14:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Számít, mert tükrözi a belsőt.

És mindenkiben van egy lenyomat, hogy milyen az ideálja (ez nem feltétlenül egy nagyon fix tipus, lehet több is), és aki hasonlít arra, az hozza a teljes beteljesülést.

:)

Nekem pl. csak a dúshajú, lehetőleg hosszú hajú fiúk tetszenek, hogy csak egy testi jegyet mondjak a sokból, amire kattanok.

2013. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
és a simára borotvált arc?
2013. ápr. 1. 15:03
 13/31 anonim ***** válasza:
Nagyon számít!!
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Mért Te milyen vagy?? :))
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nemtom, ez nekem nem olyan konkrét.

Az nem tükröz genetikai adottságot.

Inkább az adottság a lényeg.:)

2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem ezek számítanak:

*nem baj, ha egy kicsit pocakos, de ne legyen azért túlsúlyos

*legyen velem egymagas, vagy magasabb

*legyen jó illata

*hozzáillő frizura, akár zselézve is, ha rövid

*a borosta nem baj :)

*szakállat/bajuszt nem szeretem

2013. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szakàll nelegyen.! Meg bajusz se fuujj.. de a borostàt azt imàdoomm... az fèrfias.. de csak kicsii *-*
2013. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
leborotvált arc semmiképpen.. nő vagyok és FÉRFIT AKAROK:D
2013. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

alap higiénia legyen meg fogmosás hajmosás fürdés na meg az egészsége ápolása

90 kiló fölött nem...az a határ...

2013. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

"Mért Te milyen vagy?? :))"



180 cm magas,73 kg,zöld szem.


A hajamat magamnak nyírom géppel:


-felül olyan másfél-2 cm,oldalt hátul 3 mm-esre nyírom 2 naponta. Ezzel kb 1 órát vagyok a fürdőben,de ebben benne van az intim szőrtelenítés is,hajvágás,zuhanyzás


Borostám max 3-4 napos,aztán azt is nyírom a villanyborotva pajeszvágójával,mert idegesít

Télen rendesen borotválkozom,mert a kabáthoz meg a sálhoz dörzsölődik és szintén kellemetlen.


Na most a lényeg:

amióta ilyen -számomra és a környezetem számára is- rövid hajat hordok,és van egy pici borostám, jóval több nő néz meg és nagyobb a sikerem náluk. Azelőtt csak olyanoknak jöttem be,akik nekem nem és ez nagyon sz@r volt.


Azelőtt oldalt 7mm-esre,felül olyan 3-4 cm-esre nyírattam a fodrásszal,ahová havonta jártam,de gyorsan nő a hajam és a 4. héten már sz@r volt.


A fodrászcsaj célozgatott rá,hogy nekem a rövidebb sokkal jobb lenne (mert egyszer rövidebbre sikerült),de az olyan egyenletes rövid volt,nem volt felnyírva,de én úgy szeretem,mert kiemeli a fejem tetejét,meg divatos is.


Aztán kezembe vettem a dolgokat:

Azóta magamnak nyírom,mert így olyan a séróm,amilyet én akarok és jóval olcsóbb,hiszen nem tudnék 2-3naponta fodrászhoz menni,meg nem is mennék annyiszor. Szóval praktikusabb így.


Lényeg,hogy több olyan nőnek tetszem,akik nekem is bejönnek.

2013. ápr. 1. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!