Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít Nektek a fiúk külseje, kinézete?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 14:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
figyelj, elárulok neked egy titkot-magadnak akarj megfelelni, ne másnak.
2013. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Igen, képet :)))) Jöhet privibe is! :)
2013. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%
Minden lánynak csak a külső számít, csak a legtöbben nem vallják be.
2013. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Köszi ( én ?eztem h milyen vagy ) :))


Biztosan helyes lehetsz :)) Küldj képet !! léccí :D:D

2013. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
hagyjuk már az óvodás általánositgatást:D
2013. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Eléggé számít, mert abból kiderül milyen stílusú tehát valószínűsíthetően van-e valami közös érdeklődési területünk, meg a személyiségre is lehet következtetni. Nekem is inkább a borostás vagy szakállas, hosszabb hajú pasik jönnek be, akik nem az aktuális divatot követik.
2013. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én 35 vagyok, és kb magasról nem érdekel mit gondolnak rólam a nők. Higénia rendben van, de szeretem a körszákállam, kényelmes a nullásra nyírt haj, és nem jönnek be a túl színes ruhák.

187cm/93kg

2013. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Hátul,meg oldalt hogy tudod magadnak vágni?

Én is neki álltam egyszer,de nagyon nem lett ugyanolyan,pedig nagy tükörrel szemben,egyik kezembe kistükör,de mégis elb@sztam.

2013. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

# 29/29:


Én úgy csinálom,hogy a nagy tükörnek HÁTTAL állok,és a kis tükör a bal kezemben van,amit jól kinyújtok előre függőlegesen sőt egy kicsit felfelé tartva. Így egész nagy felületet látok be a hátam mögött(kb a tarkómtól a hátam közepéig). Jobb kezemben van a gép.

Még ahol a hajvonal véget ér a tarkómon,azt is full egyenesre vágom,mint egy fodrász :D.


A mosdókagyló fölé meg kiterítek egy széles újságpapírt (ez valamilyen napilap,vagy Szerencsemix újság) és ott gyűlik össze a haj. A testemről SZÁRAZ nagy szivaccsal törlöm le a hajszálakat.

Aztán egy lavórba engedek meleg vizet ebbe beáztatom a kezem és ezzel a vizes kézzel szedem le a nyirkalék hajszálakat (ezt egyébként fodrásztól hazajövet is megszoktam régen csinálni),majd újra beáztatom a kezem a lavórba és így tovább.


Zuhany alá állva már csak kevés apró,vágott hajszál van a fejemen,illetve a testemen és így nem dugul el a zuhany lefolyója.


A hajszálas vizet a lavórból meg vagy budiba (társasház),vagy a kertbe öntöm (kertes ház,nyaraló).


Az újságpapírt meg a kukába,vagy télen kandallóba. Ez nekem rutinból,ha csak oldalt-hátul vágom ez egy negyedórás művelet kétnaponta,ha pedig fejtetőn is vágok (egy,vagy kéthetente),akkor pedig félóra.


Amúgy sapka miatt is jobb most a rövid haj,mert régen a hajam miatt utáltam télen sapkát hordani (emiatt sokszor voltam beteg),mert lenyomta a hajam,de így nincs mit lenyomnia. Nagyapám,aki 86 éves, mindig figyelmeztetett,hogy vegyek sapkát,mert megfázok.Igaza volt,neki van egy nagy kucsmája :DDD ,és soha nem volt még beteg (és a védőoltásokat sem adatja be). :D


Száz szónak is egy a vége nekem nemcsak csajozási,hanem egészségügyi szempontból is jobb a rövidebb haj(pl: korpásodás,a sapka miatt pedig homloküreg-gyulladás,influenza stb.)

2013. ápr. 1. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!