Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tehetnek tönkre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tehetnek tönkre az ilyenek egy kapcsolatot? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy már lassan 3éve vagyunk együtt a párommal, és mivel én most fogok leérettségizni szóba került, hogy utána összeköltözünk, mert tényleg komolyan gondoljuk egymással a jövőt. Viszont a barátom hát eléggé link, nem jár iskolába mert abbahagyta 22éves lesz nincs egy érettségije se egy szakmunkásképzős végzettsége egyszerűen semmi. Ebben az évben ez a 3.munkahelye már, kitudja hogy itt is meddig fog maradni. Nem mindig tudok vele értelmesen elbeszélgetni, mert félreértés ne essék egyáltalán nem vagyok sznob...sőt! De neki fogalma nincs azokról a dolgokról amiket egy gimnáziumban alapműveltségként megtanítanak :SS egyébként nem egy buta ember, csak nagyon lusta. A pénzt is ha elmegyünk valahova folyton elherdálja, ha kikapja a fizetését akkor abból másnapra már nem sok marad. Ezek miatt félek egy kicsit belevágni az összeköltözésbe, egyáltalán nem tudom meddig mehet ez így hosszútávon :( Mert nekem céljaim vannak stb. Ebből is mindig csak a veszekedés van, hogy nekem a családom segít, neki pedig ezek a körülmények nem adatottak meg.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?:( 18L


2013. ápr. 2. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen sráccal nem érdemes kapcsolatot építeni.
2013. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon nagyon szeretem és szeretném jó útra terelni, próbálom "húzni" magammal, de egyszerűen nem megy.

És már teljesen kétségbe vagyok esve, mert én a jövőt nem nyomorogva szeretném leélni, a gyermekeimnek is mindent meg szeretnék majd adni. De ő ezért smemit nem tesz. Mindig csak ígérget meg tervezget, de valamiért sose valósul meg........

2013. ápr. 2. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Gratulálok a választásodhoz, a "de én szeretem"-mel nem fogtok messzire menni és egész életedben harcolhatsz a mindennapi betevőért. Rosszabb esetben a gyerekeiteknek is. Ja, és ütni is fog. Ismerős a típus. Nagyon hamar szabadulj meg tőle.

35/N

2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy otthagyod, vagy az álmaidnak lőttek.
2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Az a baj, hogy nagyon nagyon szeretem és szeretném jó útra terelni, próbálom "húzni" magammal, de egyszerűen nem megy. " Nagyon aranyos lehetsz a nagy erölködésben. Elárulhatom, hogy csak az idödet pocsékolod. Vagy most beletörödsz, hogy nem megfelelöbe szerettél bele, vagy egy, két, ....év mulva. (Kutyábol nem lesz szalonna!! Még akkor sem, ha azt mondja, hogy szeret :-)))))
2013. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

akkor csak én vagyok ennyire naiv, hogy azt hiszem , hogy értem meg fog változni?! :SS :(

szomorú olvasnom amit írtatok, de sajnos magamnak is hazudnék ha nem így gondolnám ahogy ti ... csak ugye a szerelem elvakít...

2013. ápr. 2. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom írni, amit a többiek. Tudod ennyi évesen már illene felnőttként gondolkodnia, célokat kitűzni és tenni értük, főleg hogy ott vagy neki te, akivel tervezni is lehetne. Tisztán látszik, hogy nem érdekli a dolog, nem fog megváltozni később sem.
2013. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mindent lehet, csak akarni kell!! Ha nagyon akarná megtudna változni! Ha benned találta meg azt amire vágyott, ha veled boldog, akkor ő is arra törekedne, hogy viszonozza és te is boldog legyél! Egy férfi is megtud változni egy nő miatt ha nagyon szereti!!
2013. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát akkor ezek szerint engem nem szeret, mert tudja, hogy mennyire idegesít ez a helyzet... az esti iskolát is simán végig csinálhatta volna de kirúgták, mert nem járt be! legalább meglett volna az érettségije.

A sportot a focit is abbahagyta. Persze link társaságba is került, a haverjaitól is ezt látja ezt a "követendő példát"pff..

2013. ápr. 2. 13:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele, hogy döntsön, vagy elkezd változni a kedvedért, mert akkor látod, hogy igazán szeret és érdemes vele tervezni a jövőt, vagy pedig vége.. :S
2013. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!