Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a pasitok kicsit rossz tanuló?

Figyelt kérdés
Tegyük fel h az átlaga 3.6ez mennyire rossz. De buta nem vagyok csak lusta

2013. ápr. 2. 21:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
*akik
2013. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló feldobta az estem.Amugy mondd hogy elronthatod az életeded sztem akár egy rossz feleség vag akármi.De mégis azért sok mulik azon hogy h tanulsz nem?
2013. ápr. 2. 22:02
 13/25 anonim ***** válasza:
Engem az zavar ha buta.
2013. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem, nekem is kb. annyi, sőt lehet már rosszabb. Pedig jövőre érettségi, el kéne kezdenem tanulni, de egyszerűen elfelejtettem, hogy kell. Utoljára gimi első osztályába lehetett, hogy rendesen otthon leültem, házit írtam, tanultam. Azóta max. szünetekben nézem át az anyagot(más füzetéből, nekem nem szokásom normális jegyzetet csinálni), és már nem is tudom, hogy kéne nekikezdenem, mit tanulunk egyáltalán.

Szóval nem:D

2013. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Igazabol semmi sem azon mulik, hogy/mennyit tanulsz.


Az a lenyeg, hogy a celjaid eleresehez szukseges minimalis szintet meg tudd ugrani.


Nekem mint biolgus (tudtam, hogy az leszek) baromira folosleges volt a verselemzes, meg pl a tortenelem is. Azt ugyis 20 evente atirjak manapsag...

Irodalombol meg majd en eldontom, mi a jo konyv es mi nem az.


Megkerdeztem erettseginel,


"-Megvan a 2-es?"

"-Meg"

"-Akkor koszontem a lehetoseget" es kisetaltam...


Viszont azokbol a targyakbol amelyek szamitottak a felvetelihez, azokbol mind 90% folott lett.


Lenyeg az tudd mi a celod, es mi kell ahhoz, hogy elerd, es koncentralj arra.

Es hidd el, ha ezt latjak rajtad a nok nem erdekli oket, hogy milyen az atlagod :D

2013. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha komolyan akar veled tervezni, akkor zavarhatja, hogy lusta vagy. De a 3,6 nem olyan rossz ám. A '99ből gondolom általánosba jársz, szóval mondjuk javíthatnál, hogy legalább egy gimibe felvegyenek.
2013. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha van olyan, ami tényleg érdekli, és azzal foglalkozik is! Én magamat nem mondanám buta lánynak, nekem is volt hogy 4-es körül volt az átlagom, de csak mert a nyelvekre, irodalomra fordítottam a figyelmemet teljes mértékben, a többi nem kötött le. Pl matek,fizika,kémia,töri hidegen hagyott.
2013. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki tanulni lusta nem gond.

Egyszer sem csináltam házi feladatot a szakközép alatt. A tanárok többségét kijavítottam ha félrebeszélt, mert tévesztettek itt-ott. Nem örültek neki.

Emiatt nem voltam ötös tanuló.


Teszem hozzá tartós kapcsolatom is csak egy volt.

2013. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

Ez az átlag dolog akkora f@szság... Az ország egyik leg "nevesebb" gimijébe járok, és elmondanám, hogy van aki kitűnő, miközben segg hülye, életképtelen barom, bunkó paraszt f@szmalac, és van akinek szar az átlaga, de bármikor eltudok beszélgetni vele értelmesen...


Na most vegyünk engem példának, szarok az egész közepébe, idén van vagy 240 óra hiányzásom, tavaly 260 volt, az átlagom a földet verdesi, mivel sokat hiányoztam, ennek ellenére tavaly 4,2 volt az átlagom az érettségi tárgyakból, letettem egy 90%-os nyelvvizsgát, egy 93% -os infó és egy 94% -os angol érettségit.


Na akkor most egy lógós tróger f@sz vagyok, vagy egy jó tanuló? Ki akarja eldönteni?



Ja igen, lusta vagyok mint a bűn, de ha valami érdekel, akkor abban maximalista vagyok. Akkor most biztos buta vagyok

2013. ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
6%
tanuló? akkor az nem is pasi, csak ilyen kis fiúhaver, ha még az iskolapadot koptatja.
2013. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!