Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a pasitok kicsit rossz tanuló?

Figyelt kérdés
Tegyük fel h az átlaga 3.6ez mennyire rossz. De buta nem vagyok csak lusta

2013. ápr. 2. 21:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kerdezo, hany eves vagy? Szerintem nem fontos a tanulmanyi atlag mert amikor talalkozok vele nem a bizonyitvanya fog megfogni hanem az intelligenciaja. Szamomra sokkal fontosabb a tenyleges tudas, hogy lehessen vele beszelgetni, mint hogy kituno legyen de mindent magoljon, vagyis egyebkent a kitunosegevel kitorolhetne a s*gget. ;-) persze ha mar jarnank akkor segitenek neki hogy sikeruljon pl. az erettsegi, nem azert mert en akarom, hanem mert szeretem es szivemen viselem a jovojet, erted? De nem rolam van szo. De, csak hogy tudd, valo igaz ugyan hogy a tenylegesen okosak, akiknek a jegyeik nem olyan fenyesek, sokszor szokkal dobbre viszik az eletben, de ha a tehetseged azert vész el, mert lusta vagy, az luxushiba.
2013. ápr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolsó értelek,de inkabb nem hazudok a koromról ha kíváncsi vagy akkor 13eves vagyok es nem tervezek semmit a lányokkal csak az állítás igaz rám és kiváncsi voltam hogy hogyan viszonyulnak az emberek ehhez a kérdéshez.De koszonom a válaszokat akkor legyőzőm a lustasagomat.mert ebben a világban a lustsag az télleg luxus nem??elvégre ezen múlik nagyrszt az életem következő szakaszai.és kíváncsi voltam hogy mondjuk16-17éves koromban mennyire lesz ez befolyásoló tényező.
2013. ápr. 7. 12:36
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha tényleg nem buta, és van valami célja az életben. A lustaság viszont nagyon zavar.
2013. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy még csak 13 éves vagy. Akkor még sokat fejlődhetsz. Nem kell kitűnőnek lenni vagy halálra tanulni magad, de azért tedd meg a tőled telhetőt a suliban. Még nem tudhatod, mire lesz jó.
2013. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ok koszi gondoltam h nem ennyiévesnek festettetek le a képzeletekben:)
2013. ápr. 7. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!