Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat kikészítem, féltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat kikészítem, féltem magamtól, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy kezdjek bele ebbe az egészbe. .. Nos, nem tudom mi bajom, de hogy van valami az biztos. Több mint egy évig mély depresszióba éltem, és felfedezett ő. Akkor is az voltam, csak kicsit , egy egészen icipicit láttam fényt " is. Érdekes érthetetlen lélek vagyok... Tavaly nyáron vettem magamon észre, hogy valamiféle rohamaim vannak. Az érzéseim és a gondolataim megerősödnek és nagyon hirtelen változnak. Egyszer nagyon ideges vagyok, olyankor rendkívül agresszív is, aztán másik pillanatba sírok és féltékenykedek, durcizok, a harmadikba meg majd ki csattanok az örömtől. Akárhogy próbáltam .. nem tudom megállni. Nem tudom magamba fojtani az érzéseket és a szavakat, mert ilyenkor nagyon felerősödnek bennem, mintha a lelkemet valamiféle kis gonosz lény csócsálná. Még csak 1 éve vagyunk együtt, neki is és nekem is ő az első szerelem. Hihetetlenül szeretem, már-már beteges rajongója lettem. Ezért is bánt engem nagyon hogy így viselkedek vele sokszor, mert én nem akarok! -de mégsem tudom megállni./ Most volt egy hónap, hogy teljesen normálisan éreztem magam, az érzéseim nyugodtan pihentek, boldog voltam, átlagos ember lehettem. Azt hittem végre vége a bolondságomnak.. erre ezen a héten megint visszajött. Gyűlölöm magamat. Félek magamtól, mikor közelébe vagyok, nehogy megint bántsam. Elegem van ebből, véget szeretnék már ennek vetni! Borzasztó érzés. Emellett sokszor bekattanok, és minden áron véget akarok vetni az életemnek. Amikor egy gyönyörű életet élhetnék ha nem lenne ez velem. Ennyi idő elteltével nem jöttem rá hogy mitől van ez, és mi csillapítja az érzést, mivel tarthatom magam kordában. Mindenképpen meg szeretnék változni, a párom miatt.



Ez a kérdést nem igen régen tettem fel, s most kiegészítem egy pár mondattal.Hozzáteszem hogy én egy nagyon önbizalom hiányos leány vagyok,és ezek a rohamaim legtöbbnyire valamiféle féltékenykedési dolog. Röhögök is magamon, hiszen nem igazán van miért, minden szabadidejét velem tölti, nem mással, s előttem sem volt neki senkije, bár nagyon próbálta hajszolni a lányokat. Ilyeneket emlegetek fel neki... Rám jön ez az érzés, megöl a féltékenység szinte ok nélkül. Olyankor úgy gondolok rá mint egy tipikus pasi, akinek csak a nők kellenek, mert régen afféle volt. És hát kitudja, a kutyából nem lesz szalonna. Nem szándékosan csinálom, az ő érdekében mindenképp abba szeretném hagyni, de ehhez túl kevés a saját erőm, akármennyire is akarom. Talán én szenvedek miatta a legtöbbet...



2013. ápr. 2. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már hogy felkeressél egy pszichológust?
2013. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet valamifele bipolaris zavar feled van.. ezzel egy dokihoz elkene menni, s ad ra egy antidepresszanst es ujra a regi leszel...:)

de egyebkent szerintem alaptalan a felelmed :)

2013. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bipoláris vagy?

Amúgy miért nem voltál még dokinál?

1. Megmondaná mi bajod

2. Segítene kezelni azt,vagy legalább javítani rajta

2013. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem akarok radijeszteni, de ez nagyun ugy tunik, hogy bipolaris affektiv zavar. fordulj orvoshoz, mert ezt egyedul nem nagyon lehet megoldani. valoszinuleg kapsz majd gyogyszert ami elmulasztja.


sok sikert a gyogyulashoz! (es nem csak a levegobe beszelek, orvos vagyok en is)

2013. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat agyalsz. Én is beleestem ebbe a csapdába. A saját gondolatasid, az önvád, a stressz, a megfelelni akarás megesznek belülről és nem tudsz az istenért se kiteljesedni. Hagyd abba a mi lenne ha dolgok boncolgatását, szimplán csak élj a világba, csináld a dolgod élvezd ki amit ki lehet élvezni aztán épül magától is a személyiséged a külső hatásoktól nem kell belülről noszogatni magad állandóan, mert a sok zsákutca felemészti a mentális egészségedet. kicsit vegyél vissza érzékenyből kiegyensúlyozottba:) Remélem rendbejössz:)
2013. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg el kéne mennem vele orvoshoz, eddig nem gondoltam volna hogy ez ekkora baj lehet, csak olyan hiszti féle. Sajnos az érzések túl erősek, képtelen vagyok uralkodni rajtuk. Magamtól ez már nem megy, akárhogy próbálom elfelejteni, mást, jót tuszkolni a fejembe, elbambulok és újra ezeken agyalok. Mintha pengék vágnák darabokra a lelkemet, borzasztó.
2013. ápr. 2. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is sajnos, és a féltékenységemmel már az őrületbe kergettem, menekül előlem...meg tudom gondolni hogy mi a jó és mi a rossz, de sokszor már képzelődök is és bekattan az agyam és ha nem mondom ki ami a szívemen van akkor meg tudnék őrülni.
2013. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az érzés nagyon ismerős.
2013. ápr. 3. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!